Piękna motocyklistka jechała zrobić sobie rzęsy. Nagle jaśniepan otworzył drzwi jak do stodoły

Piękna motocyklistka jechała zrobić sobie rzęsy. Nagle jaśniepan otworzył drzwi jak do stodoły

Podaj dalej

Podczas wysiadania z samochodu warto dobrze spojrzeć w lusterka. W przeciwnym razie możemy doprowadzić do ogromnego nieszczęścia, jakie niedawno spotkało pewną piękną dziewczynę z Rosji.

Lekarz zamiast rzęs

Do zdarzenia doszło w Jarosławiu, gdzie motocyklistka jechała na zrobienie rzęs (cokolwiek to znaczy!). Przymierzała się już do zaparkowania jednośladu i włączyła kierunkowskaz. Gdy mija stojący przy krawężniku pojazd, wówczas jego kierowca otworzył szeroko drzwi.

Dziewczyna straciła stabilność i spadła z motocykla. Na szczęście w tej sytuacji prędkość nie była duża i nie doszło do tragedii. Wypadek zakończył się urazem nogi i otarciami. – Szkoda, że sezon motocyklowy musiał zakończyć się w ten sposób – wyznała motocyklistka.

Motocykle są wszędzie

Nie da się ukryć, że czasem motocykl jest dostrzec dużo ciężej niż samochód. Nie zwalnia to jednak nikogo z odpowiedzialności i upewnienia się, czy otworzenie drzwi nie stworzy zagrożenia. Sami motocykliści powinni z kolei ze zwykłej przezorności zachowywać pewien bezpieczny dystans. Gdyby motocyklistka jechała bardziej środkiem jezdni, zapewne nic by się nie stało.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News