Piękna dziewczyna na stacji paliw odwaliła kompromitację roku próbując nalać diesla. Ludzie nie wytrzymali ze śmiechu

Piękna dziewczyna na stacji paliw odwaliła kompromitację roku próbując nalać diesla. Ludzie nie wytrzymali ze śmiechu

Wpadka dziewczyny na stacji paliw

Podaj dalej

Wizyta na stacji paliw wydaje się prosta i rutynowa. Dla jednej młodej kobiety w Wielkiej Brytanii okazała się koszmarem, który rozbawił cały internet.

Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji sieci BP. Urocza dziewczyna chciała zatankować diesla do swojej Hondy Jazz. Jednak gdy wysiadła z auta zobaczyła, że wlew paliwa ma po drugiej stronie auta niż dystrybutor. Wtedy oczekujący kierowca włączył nagrywanie.

Co ona wyprawia?

Darujmy bohaterce filmu fakt, że przed podjechaniem na stanowisko widniał wielki napis „extra long hoses” (pol. bardzo długie węże). Był nawet rysunek pokazujący, że spokojnie można zatankować przeciągając wąż z pistoletem na drugą stronę auta. Kobieta postanowiła zatem przeparkować.

Dziewczyna nie mogła zrozumieć, dlaczego ciągle wlew jest po przeciwnej stronie niż chciała. Gdy wydawało się, że w końcu jej się uda, znów podjeżdżała błędnie od każdej możliwej strony. Nagrywający obraz, a nawet pracownik stacji nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Zdezorientowana dziewczyna w końcu kompletnie zrezygnowała.

Jak widać, prawo jazdy dostają najróżniejsze osoby. Niewątpliwie młoda osoba ma zapewne jakieś swoje niezwykłe talenty, ale do nich zdecydowanie nie należy wyobraźnia przestrzenna. Mamy nadzieję, że w końcu diesel trafił do baku nim ten został opróżniony.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News