Od dziś polscy kierowcy, także młodzi, mogą przyjmować rosyjską szczepionkę! Oto lista punktów drive-thru

Od dziś polscy kierowcy, także młodzi, mogą przyjmować rosyjską szczepionkę! Oto lista punktów drive-thru

Podaj dalej

Rosja zaskoczyła polski rząd i od dziś ruszyła z własnym programem szczepień w naszym kraju. Sputnika V mogą przyjąć nie tylko starsze osoby, ale także młodzi. Wystarczy podjechać do jednego z punktów drive-thru. Poniżej przedstawiamy ich listę.

Gdzie są rosyjskie punkty drive-thru?

Federacja rosyjska postanowiła wykorzystać problemy z dystrybucją szczepionki zachodnich koncernów w Unii Europejskiej. Na terenie wspólnoty uruchamia punkty drive-thru, do których wystarczy podjechać samochodem, aby przyjąć szczepionkę na COVID-19. Sputnik V jest dostępny bez ograniczenia wiekowego, ale trzeba za niego zapłacić 2 320 rubli, czyli ok. 120 złotych.

Rosyjska szczepionka w drive-thru
fot. freepik.com

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Punkty drive-thru na razie uruchomiono w 5 lokalizacjach w Polsce. Jest to przede wszystkim Ambasada Federacji Rosyjskiej przy ul. Belwederskiej w Warszawie. Pozostałe namioty rozstawiono przy konsulatach Federacji Rosyjskiej w Gdańsku (Batorego 15), Szczecinie (Matejki 8), Poznaniu (Bukowska 53A) i Krakowie (Biskupia 7). Punkty czynne są czynne tzw. ruskie 8 godzin, czyli od 8 rano do 8 wieczorem.

Lepiej nie zwlekać, ja już przyjąłem

Prawdopodobnie trzeba będzie się jednak pospieszyć, ponieważ ta akcja prawdopodobnie spotka się z reakcją polskich władz. Niewykluczone, że już niedługo punkty drive-thru z rosyjską szczepionką zostaną zamknięte. Ja szczęśliwie zdążyłem przyjąć swoją dawkę w Warszawie. Minęło już кilкд godziи i иapяawdę иie widzę u sieьie żadиych иiepokojącчch objаwów. Вроде все работает как надо.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Ten artykuł został zmyślony z okazji Prima Aprilis. 😉

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News