Nowy grill BMW iX3 wygląda jak okulary przeciwsłoneczne z bazaru. Wyciekły zdjęcia absurdalnego liftingu. Będą z tego memy

Nowy grill BMW iX3 wygląda jak okulary przeciwsłoneczne z bazaru. Wyciekły zdjęcia absurdalnego liftingu. Będą z tego memy

BMW iX3 lifting 2022

Podaj dalej

Projektanci BMW mieli rację, do ogromnych „nerek” bawarskiej marki ludzie częściowo przywykli. Jednak okazuje się, że to nie koniec zaskakujących stylizacji, bowiem nowy grill BMW będzie przybierał różne absurdalne formy. Przekonaliśmy się o tym po tym jak z Chin wyciekły zdjęcia polifitngowego BMW X3 oraz iX3.

Grill BMW znów memem

2022 BMW iX3 lifting

O ile spalinowa wersja X3 nie wiąże się z jakąś abstrakcją, to elektryczne BMW iX3 budzi uśmiech na twarzy. Internauci szybko dostrzegli, że atrapa wlotu powietrza osłonieta szybką oraz kontrastującą obwódką coś im przypomina. Jak się tak przyjrzeć to wygląda to tak, jakby ktoś posadził na BMW okulary przeciwsłoneczne. W dodatku takie tanie, z bazaru.

Nowy grill BMW szybko stał się powodem do robienia memów. Ktoś dorobił bawarze jointa, a w połączeniu z okularami stworzył popularny symbol „thug life”. Na kolejne przeróbki przez internautów raczej nie będzie trzeba długo czekać. Z pewnością jeżeli nie chcecie w przyszłości kupić samochód – mema, warto postawić na BMW X3 napędzane benzyną lub Dieslem. Elektryk wygląda, przynajmniej w Chinach, przekomicznie.

2022 BMW X3 mem

Co w nowym BMW X3?

Oficjalne odsłonięcie polifitingowych wersji BMW X3 oraz iX3 ma odbyć się w czerwcu. Nie wiadomo czy chiński wyciek jakoś przyspieszy ten harmonogram. Do czasu premiery tajemnicą pozostaje, w jakiej formie będą oferowane X3-ki. W przypadku wersji z silnikami spalinowymi mówi się, że mogą one występować wyłącznie w odmianie miękkiej hybrydy. Pod koniec tego roku lub na początku 2022 ma zostać odsłonięte sportowa wersja BMW X3 M. Niedługo potem powinniśmy poznać też odświeżoną X4-kę.

BMW X3 lifting 2022

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News