Nowe świadczenie dla kierowców w Polsce! Środki będzie można wykorzystać na stacjach paliw Orlenu. Oto jak załatwić je przez internet

Nowe świadczenie dla kierowców w Polsce! Środki będzie można wykorzystać na stacjach paliw Orlenu. Oto jak załatwić je przez internet

Nowe świadczenie na paliwo

Podaj dalej

Kierowcy, dla których zakup paliwa to spore obciążenie dla domowego budżetu, mogą realnie obniżyć swoje wydatki. Każdy może skorzystać z nowego świadczenia, które potem można wykorzystać na dowolne paliwo ze stacji Orlenu. Jak duże są to środki oraz zasady ich przyznawania opisano już TUTAJ.

Nowe świadczenie to swoista nagroda dla kierowców, którzy odpowiedzialnie stawiają na swoje bezpieczeństwo. Jego wysokość waha się od 60 do 120 zł. Pieniędzy nie dostaje się jednak do ręki lub na konto, a w formie bonu paliwowego Orlenu. To on umożliwia rozliczenie na stacjach tej sieci zakupu dowolnego paliwa, np. diesla, benzyny lub LPG.

Jak otrzymać nowe świadczenie przez internet?

Zasady przyznawania nowego świadczenia w postaci bonu paliwowego są bardzo proste, a wszystko załatwia się przez Internet. Wystarczy wejść TUTAJ i przeklikać zakup kompletu (4 szt.) innowacyjnych opon Michelin. Jeśli kupimy opony 16- lub 17-calowe to bon będzie miał wartość 60 zł. Ogumienie Michelin na felgi 18-calowe lub większe premiowane są bonem 120-złotowym.

Opona Michelin Pilot Alpin 5
fot. Michelin

Warto pamiętać, że świadczenie jest wysyłane w ciągu 10-12 tygodni od momentu zakupu. Jest to swoiste zabezpieczenie, ponieważ bony otrzymają ci, którzy nie dokonają zwrotu towaru. Nagroda jest jednorazowa dla każdej transakcji. Chcąc zdobyć więcej bonów, najlepiej kupić kolejne komplety opon osobno. Wszystko rozjaśnia zresztą regulamin dostępny TUTAJ.

Innowacje, które zmniejszą wydatki na paliwo

Niektórzy może się zastanawiają, czy potrzebne im są w ogóle opony innowacyjne Michelin? Pamiętajmy, że na przestrzeni lat technologie poszły bardzo mocno do przodu, a Michelin to zdecydowany lider rynku, zwłaszcza w innowacjach. Przede wszystkim firma tworzy opony ze zoptymalizowanym oporem toczenia, dzięki czemu auta zużywa mniej paliwa. Oprócz tego robi opony długowieczne, bo starczają na wiele sezonów. Dzięki technologii EverGrip, gdy bieżnik stępi się do poziomu 1,6 mm, to opona nadal zapewnia bezpieczeństwo.

Opona zimowa Michelin Pilot Alpin 5
fot. Michelin

Między innymi takie innowacje można znaleźć już w dość podstawowych modelach opon renomowanego producenta. To chociażby nowa opona zimowa Michelin Alpin 6, która w testach imponują krótką drogą hamowania. Kierujący poszukujący bezkompromisowej, wręcz sportowej precyzji prowadzenia często sięgają po model Michelin Pilot Alpin 5. To właśnie to ogumienie trafia na pierwszy montaż do wymagających aut klasy premium od Audi, BMW, Mercedesa-AMG czy Porsche. Promocją objęte są także najlepsze na rynku opony całoroczne, czyli Michelin CrossClimate 2. To najnowsza generacja ogumienia, które w Polsce jest coraz bardziej popularne ze względu na specyfikę panujących u nas warunków. Wszystkie szczegóły opisanych opon sprawdzisz też TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News