Nie do wiary! Po kłótni celowo potrącił swojego oponenta i jeszcze mu przyłożył. Szokujące nagranie

Nie do wiary! Po kłótni celowo potrącił swojego oponenta i jeszcze mu przyłożył. Szokujące nagranie

Podaj dalej

Wstrząsającą sytuację nagrał wczoraj mieszkaniec brytyjskiego Burgess Hill w hrabstwie West Sussex. Kłótnia dwóch mężczyzn eskalowała do celowego potrącenia samochodem oraz pobicia. Sprawca jest teraz w poważnych tarapatach.

Jak wyglądał przebieg zdarzeń?

Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 sierpnia 2020 r. około południa. Na Wyvern Way słychać kłótnię dwóch mężczyzn. Jeden z okolicznych mieszkańców nagrywa wszystko telefonem. W pewnym momencie obaj rozchodzą się, ale nagrywający domyśla się, że to nie koniec. Faktycznie, to co stało się potem mrozi krew w żyłach.

Jeden z uczestników kłótni wsiada do swojego Kia Picanto, cofa i wjeżdża na chodnik uderzając swojego oponenta. Masywny mężczyzna po 40-tce przelatuje w powietrzu nad ogrodzeniem posesji, a agresor wjeżdża w znak drogowy. Następnie wysiada i jeszcze uderza w twarz poszkodowanego. Ostatecznie szaleniec zostawia krwawiącego z głowy mężczyznę i odjeżdża.

Co czeka sprawcę, który potrącił?

Policja szybko ujęła sprawcę. Mężczyźnie postawiono zarzut usiłowania zabójstwa i obecnie przebywa w areszcie. Jego ofiara, choć początkowo utrzymywała się na własnych nogach, doznała wielu poważnych obrażeń. Poszkodowany przebywa w szpitalu na leczeniu. Media w Wielkiej Brytanii nie ujawniają, co było przyczyną kłótni opu panów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News