Naprawdę wracają! Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May zapowiedzieli wielki powrót. Fani w końcu się doczekali

Naprawdę wracają! Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May zapowiedzieli wielki powrót. Fani w końcu się doczekali

Clarkson, Hammond i May wracają!

Podaj dalej

Legendarne trio, które współtworzyło kultowy „Top Gear” – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May – powraca do korzeni. Uwielbiani na całym świecie dziennikarze motoryzacyjni zaprezentowali zwiastun nowego odcinka „The Grand Tour”. Trzeci epizod czwartego sezonu będzie mocno przypominał czasy „Top Gear”, bowiem sfilmowano go w Wielkiej Brytanii.

Zdjęcia do odcinka nakręcono w zeszłym roku w wyjątkowym czasie, bo w szczytowym momencie pandemii na wyspach. Miejscem akcji była Szkocja, dlatego w tytule zdecydowano się na błyskotliwą grę słów „The Grand Tour Presents: Lochdown”. W tym odcinku Jeremy Clarkson jeździ Lincoln Continental Mark V, James May zasiada za kierownicą Cadillaca Coupe DeVille, a Richard Hammond pilotuje Chryslera Imperial LeBaron Crown Coupe.

Na zwiastunie poskładasz się ze śmiechu

Powyżej można zobaczyć zwiastun, który zapewne rozbawi was do łez. Clarkson, Hammond i May jak zwykle robią rozbrajające wybryki. Po tym krótkim materiale możemy być pewni, że nie zabraknie zwariowanych wyzwań, demolowania przyczep kempingowych oraz wzajemnych złośliwości prezenterów. Wszystko to w klimacie „starego Top Geara”, co sprawia, że fani już nie mogą się doczekać premiery. Tę zaplanowano już na piątek, 30 lipca 2021 r. w serwisie Amazon Prime. Fani doczekają się swoich ulubieńców po ponad pół roku, ponieważ poprzedni odcinek udostępniono 17 grudnia 2020 r.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News