Dlaczego ich Diesel jest sprzedawany tak tanio? Na tych stacjach paliw w Polsce od rana robią się kolejki! [LISTA]

Dlaczego ich Diesel jest sprzedawany tak tanio? Na tych stacjach paliw w Polsce od rana robią się kolejki! [LISTA]

shell-oferuje-zimowego-diesla-wysokiej-jakosci

Podaj dalej

Polscy kierowcy nie przepuszczają takich okazji. Gdy tylko na stacjach paliw pojawia się promocja na dobrej jakości Diesel, tam szybko generują się kolejki. Dziś od rana taka sytuacja znów ma miejsce, dzięki potężnej obniżce na lepszy olej napędowy. Listę stacji objętych promocją znajdziesz TUTAJ.

Ale co to znaczy lepszy Diesel?

Tylko z pozoru na stacjach paliw w Polsce dostępny jest ten sam olej napędowy. Tak naprawdę do baku można zatankować zwykły Diesel oraz Diesel premium. Czym się różnią? Oczywiście składem, a dokładnie uszlachetniaczami, które potrafią dokonać rewolucji w silniku wysokoprężnym. Zwłaszcza w przypadku Shell V-Power Diesel, który dziś jest w niesamowitej promocji na stacjach amerykańskiej sieci.

shell

Jeśli zastanawiacie się, co takiego ma w sobie taki lepszy olej napędowy to warto zajrzeć TUTAJ. Główną zaletą jest fakt, iż dodatki usuwają z silnika Diesla osady nagaru i zapobiegają im ponownemu powstawaniu. Tak przepłukana porządnym paliwem jednostka (oraz cały układ paliwowy) charakteryzuje się lepszym spalaniem i wydajnością. Może się okazać, że tylko to wystarczy, aby stary Diesel odzyskał dawny wigor. Poza tym czysty silnik to zdrowszy silnik, a dokładnie długowieczny.

Dlaczego dziś taka okazja?

Termin potężne obniżki na Shell V-Power Diesel nie jest przypadkowy. Wielu kierowców wiedziało o tym od dawna, ponieważ od jakiegoś czasu trwa akcja „Wtorki i Czwartki z Shell V-Power”. We wspomniane dni paliwa premium są oferowane w cenie paliw podstawowych, więc to doskonała okazja, aby przekonać się o ich działaniu. We wtorki taniej zatankujemy benzynę Shell V-Power 95, a w czwartki właśnie Shell V-Power Diesel.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Działanie paliw premium Shell V-Power zachwyca coraz więcej kierowców w Polsce. Już co trzeci klient stacji paliw Shell sięga po ichj paliwa z uszlachetniaczami. Nic dziwnego, bo Polacy coraz bardziej chcą dbać o swoje samochody. Świadomość tego, co realnie wpływa na poprawę kondycji samochodu doprowadza m.in. do popularyzacji paliw premium. Jeśli też chcecie przekonać się o ich działaniu warto zajrzeć na najbliższą stację Shell. Warto jednak sprawdzić ich listę TUTAJ, ponieważ nie na każdej są dostępne dystrybutory z paliwami premium (choć na zdecydowanej większości).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News