Na taki dzień czekali kierowcy w całej Polsce! Benzyna ogromnie potaniała na tych stacjach paliw [LISTA]

Na taki dzień czekali kierowcy w całej Polsce! Benzyna ogromnie potaniała na tych stacjach paliw [LISTA]

Benzyna ogromnie potaniała

Podaj dalej

Analitycy rynku paliw nie przewidują w najbliższym czasie dużych obniżek na stacjach benzynowych. Jednak co wtorek kierowców w całej Polsce czeka bardzo miła niespodzianka. Znana sieć zrobiła dużą obniżkę na najlepszy gatunek benzyny, który można zatankować w ponad 300 punktach w całym kraju. Ich pełną listę znajdziecie m.in. na TEJ STRONIE.

Najlepszy gatunek benzyny?

Polscy kierowcy od pewnego czasu odkrywają jak niesamowite właściwości mają paliwa klasy premium. Dotyczy to zwłaszcza mieszanki opracowanej przez ekspertów Shell, która dzięki dodatkom uszlachetniającym pomaga oczyszczać silnik i układ paliwowy z osadów. To właśnie przez osady jednostka napędowa z czasem traci moc oraz nie pracuje jak dawniej. Wzbogacona benzyna Shell V-Power 95 wpływa na zmniejszenie tarcia w silniku, dzięki czemu wytworzonej energii do napędzania auta pozostaje więcej.

shell nozzle

Co bardzo ważne, efekty czuć już po pierwszym tankowaniu, a zawarte w benzynie Shell V-Power 95 dodatki zapobiegają powstawaniu nowych osadów. Nic dziwnego, że tak ulepszona benzyna, która konserwuje silnik, jest na co dzień droższa o kilkadziesiąt groszy na litrze niż standardowa. W celu uświadomienia kierowców jak wiele można zyskać tankując paliwo premium, sieć Shell zrobiła niesamowitą promocję.

We wtorek benzyna, w czwartek diesel

W ramach akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” paliwa premium można zatankować w cenie paliw podstawowych. W każdy wtorek od samego rana na ponad 300 stacjach w całej Polsce można taniej zatankować benzynę Shell V-Power 95. Warto pamiętać, że aktualnie promocja nie ma daty końcowej, więc jeśli przegapiliśmy promocyjny wtorek, to już w następny drugi dzień tygodnia obniżka na benzynę premium powróci.

shell v-power premium

Z kolei w każdy czwartek promocja przez całą dobę obejmie uszlachetniony olej napędowy, czyli Shell V-Power Diesel. O tym, że działanie tych paliw premium jest zgodne z deklaracją przekonują statystyki. Okazuje się, że już co trzeci klient Shell tankuje właśnie benzynę Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel i to nie tylko w promocyjne dni. Na TEJ STRONIE znajdziesz pełną listę stacji objętych promocją oraz wykazem dostępnych dystrybutorów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News