Miliony ludzi ma atak śmiechu po tym filmie! Patrol policji zatrzymał dinozaura. T-Rex chroni przed koronawirusem?

Miliony ludzi ma atak śmiechu po tym filmie! Patrol policji zatrzymał dinozaura. T-Rex chroni przed koronawirusem?

Podaj dalej

Wiele osób ma swoje własne wyobrażenie na to, co może ochronić przed zakażeniem koronawirusem. Przekonał się o tym patrol policji w hiszpańskiej Murcji.

Pandemia koronawirusa doprowadziła w Hiszpanii do zakazu opuszczania domostw z kilkoma wyjątkami. Dopuszcza się m.in. wyprowadzenie na spacer psa czy udanie się do takich miejsc jak apteka czy sklep spożywczy.

Na ulicach obecne jest wojsko i patrole policji. W poniedziałek patrolujący Murcję radiowóz zatrzymał się na skrzyżowaniu gdy zobaczył idącego przez pasy… dinozaura (wideo powyżej). Jeden z funkcjonariuszy wysiadł z policyjnego minivana, aby przesłuchać nietypowego spacerowicza.

Mężczyzna noszący popularny na balach przebierańców strój Tyranozaura zapewniał stróżów prawa, że wyszedł tylko wyrzucić śmieci. Absurdalne przebranie miało go z kolei ochronić przed zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2. Śmiałek w nietypowym skafandrze dostał tym razem tylko pouczenie.

Pierwsze nagranie opublikował oficjalny profil policji z Murcji. Dla uwiarygodnienia zeznań człowieka-dinozaura ktoś na Twitterze wrzucił film ze sceną jak T-Rex faktycznie wyrzuca śmieci, a następnie w komiczny sposób ucieka z powrotem (wideo powyżej).

Pierwszy film bije rekordy popularności w Hiszpanii. W pierwsze 2 dni na samym Twitterze obejrzało go ponad 3 miliony internautów.

Wsiowy gangster z Piździgwoździa uznał, że on i jego stary merol na wsi nikomu nie będą ustępować

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News