Masz 30 sekund na wydanie całej fortuny Elona Muska. Myślisz, że uda ci się przewalić chociaż połowę? Nowy hit Internetu

Masz 30 sekund na wydanie całej fortuny Elona Muska. Myślisz, że uda ci się przewalić chociaż połowę? Nowy hit Internetu

Podaj dalej

Wyobraźcie sobie, że Elon Musk daje wam na 30 sekund dostęp do swojej karty kredytowej. Przed waszym ekranem jest sklep internetowy z rzeczami, które teoretycznie każdy chciałby mieć. Czy w tym czasie jesteście w stanie wydać wszystkie jego pieniądze? Szczerze wątpię, ale możecie na szybko spróbować swoich sił w prostej grze przeglądarkowej.

Na czym to polega?

Owa gra staje się hitem internetu. Niektórym otwiera oczy jak wielkim majątek posiada Elon Musk, mimo że tych wszystkich środków nie ma „na karcie”. Bogactwo założyciela Tesli i SpaceX wynika w ogromnej części z posiadanych akcji. W grze ustalono, że jest to ok. 166 miliardów dolarów, czyli tyle, ile pozwoliło Muskowi przez jakiś czas być najbogatszym człowiekiem na świecie. Wydanie takiej fortuny w pół minuty okazuje się sporym wyzwaniem.

Spending Elon's Money

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Gra „Spending Elon’s Money” (pol. wydawanie pieniędzy Elona) pojawiła się 28 marca 2021 r. na profilu brytyjskiej firmy Leasing Options. Po uruchomieniu mamy 30 sekund na wybranie 12 popularnych rzeczy, które dla przyspieszenia można „zamawiać” nawet w piętnastosztukach. Do wyboru są tak tanie rzeczy jak Big Mac z McDonald’s, subskrypcja Netflixa, ale i nieco droższe zabawki typu Playstation 5 i MacBook Pro. „Na półce” znajdziemy też m.in. nowojorski apartament, prywatny odrzutowiec, a nawet wystartowanie rakiety kosmicznej Falcon 9.

Jak zagrać?

Jeśli myślicie, że jesteście w stanie przewalić kasę Elona Muska w 30 sekund, to możecie się mocno zdziwić. Kupując Netflixa dla wszystkich ludzi na tej planecie, a dodatkowo Playstation 5 dla każdego Polaka, to nadal byłoby mało. Okazuje się, że szybkie wydawanie forsy Elona Muska stało się e-sportem dla wielu internautów, którzy próbują pobić rekordy rozrzutności. Jeżeli sami chcecie się spróbować w tej szalonej rywalizacji to uruchomcie grę klikając TUTAJ. Powodzenia i naprawdę nie żałujcie sobie na nic!

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News