Za dużo GTA! 33-latek ukradł radiowóz, a gdy się rozbił... gwizdnął następny. To nagranie jest hitem!

Za dużo GTA! 33-latek ukradł radiowóz, a gdy się rozbił... gwizdnął następny. To nagranie jest hitem!

Kuriozalny pościg policji. Ukradł 2 radiowozy

Podaj dalej

Mogłoby się wydawać, że niektóre pościgi są możliwe tylko w grze GTA. Jednak życie pokazuje, że fantazja potrafi człowieka ponieść także w realu. Przekonuje o tym nagranie z Florydy, gdzie zuchwalec ukradł dwa radiowozy podczas jednego pościgu.

Jak on ich wykiwał!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 6 maja w hrabstwie Volusia. Policja zareagowała na zakłócenie porządku w motelu. Jednak, gdy gliniarze przybyli na miejsce, 33-letni Xavier Javern Cummings wskoczył do otwartego radiowozu i odjechał. Za mężczyzną zarządzono pościg, który tylko z pozoru zakończył się sukcesem, gdy skradziony radiowóz zepchnięto z drogi.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

33-latek okazał się jednak niezwykle chytry, ponieważ zdołał zaczaić się w gęsto zalesionym poboczu. Nagle wybiegł z chaszczy i popędził w kierunku innego radiowozu. Następnie uznając, że nie ma nic do stracenia odjechał w siną dał. Mężczyzna dwukrotnie wykiwał policjantów, ale za trzecim razem funkcjonariusze wiedzieli, do czego jest zdolny. Po przebiciu opon w końcu skutecznie go aresztowano.

Lista grzechów i tak była długa

Nie można się jednak dziwić temu, że Xavier uciekał jak tylko mógł międzystanowa 95-tką. Na jego koncie jest już tyle zarzutów, że dołożenie kolejnych nie robi różnicy. Na liście ma już włamanie z bronią do środka transportu, ucieczkę i próbę ucieczki przed organami ścigania, dwa zarzuty posiadania broni palnej przez skazanego przestępcę, dwa zarzuty kradzieży broni palnej, dwa zarzuty kradzieży radiowozu i prowadzenie pojazdu z zawieszonym prawem jazdy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News