Kto nie załatwi tego do 31 sierpnia, ten będzie musiał płacić wyższe opłaty. Polacy, którzy się nie załapią, będą mogli żałować

Kto nie załatwi tego do 31 sierpnia, ten będzie musiał płacić wyższe opłaty. Polacy, którzy się nie załapią, będą mogli żałować

zarobki wypłata pieniądze

Podaj dalej

W ostatnich dniach sierpnia niemal każdy próbuje maksymalnie wykorzystać ten czas na wypoczynek. To zazwyczaj nie jest najlepszy okres na myślenie o płatnościach czy bezpieczeństwie w przyszłości. Jest to zrozumiałe, ale właśnie teraz warto pochylić się przynajmniej nad jednym tematem, który może uchronić nas przed ponoszeniem wyższych opłat. Szczegóły klarownie opisano TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Wyższe opłaty – jak ich uniknąć?

Przed samym końcem wakacji Polacy wolą wypoczywać, niż martwić się o nadchodzącą przyszłość. Jednak nie ma na co czekać, ponieważ kto nie załatwi jednego tematu do 31 sierpnia, poniesie wyższe opłaty. Co prawda, początkowo wymaga to pewnej inwestycji, ale potem wszystko zwraca się latami. Zwłaszcza że temat dotyczy naszego bezpieczeństwa, a to jest wręcz bezcenne. To, co powinno zainteresować każdego to fakt, że w dość szybkim czasie otrzymamy z tego tytułu pieniądze.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Sprawa jest bardzo prosta, bo trzeba wejść TUTAJ, a następnie kupić komplet (4 szt.) innowacyjnych opon Michelin. Po co? Oprócz inwestycji we własne bezpieczeństwo, można tu otrzymać pieniądze w formie karty upominkowej Orlenu. Uprawnia ona do obniżenia rachunku za tankowanie o określoną wartość. Jeżeli zakupimy opony w rozmiarze 16 lub 17 cali to karta będzie mieć limit 60 zł. Natomiast zakup ogumienia Michelin w rozmiarze 18 cali lub większym to już 120 zł na karcie upominkowej.

To dopiero początek oszczędzania

Warto zatem uniknąć wyższych opłat za paliwo, a te można oponami Michelin zredukować jeszcze bardziej. Zoptymalizowany opór toczenia sprawia, że modele tego producenta wpływają na niższe zużycie paliwa. Będziemy to odczuwać przez długie lata, ponieważ technologia EverGrip utrzymuje wydajność opony nawet, gdy bieżnik stępimy do 1,6 mm. Opony konkurencyjnych firm zazwyczaj wyrzuca się, gdy bieżnik ma 4-5 mm. Tutaj o budżecie na nowe opony można zapomnieć na dłużej.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Takie innowacje zastosowano m.in. w nowej generacji najlepszej na rynku opony całorocznej. Chodzi o Michelin CrossClimate 2, która jest tak popularna, że są dostępne już specjalne wersje dla SUV-ów lub aut dostawczych. Wciąż warto postawić na dobre opony letnie, np. Michelin Primacy 4+, które oszałamiają parametrami na deszczu. Z kolei posiadacze mocnych samochodów zapewne docenią model Michelin Pilot Sport 5. Z nim można nie tylko jeździć bezpiecznie na co dzień, ale i okazjonalnie wybrać się na tor i wykręcić jakiś dobry czas.

Szczegóły wszystkich opon oraz regulamin promocji można znaleźć TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News