Kto do 31 sierpnia nie zapisze się do promocji, zatankuje diesel, benzynę i LPG dużo drożej! Polakom zostało mało czasu

Kto do 31 sierpnia nie zapisze się do promocji, zatankuje diesel, benzynę i LPG dużo drożej! Polakom zostało mało czasu

Do 31 sierpnia warto zapisać się do promocji na paliwo

Podaj dalej

Ceny paliw w Polsce są dużo niższe niż przed wakacjami, ale kierowcy w naszym kraju i tak narzekają, że drogo. Na szczęście z pomocą przychodzą promocje, które znacząco obniżają koszty tankowania. Jednak bodaj największą z promocji można przegapić, jeśli do 31 sierpnia Polacy się do niej nie zarejestrują.

Jak skorzystać z promocji?

Od września kierowcy mogą napotkać dużo mniej promocji na stacjach, dlatego warto niczego nie przegapić. Zwłaszcza z możliwości ogromnego rabatu na diesel, benzynę i LPG, wynoszącego nawet 120 złotych! O uzyskanie takiej zniżki może postarać się każdy, kto do 31 sierpnia dokona zakupu innowacyjnych opon Michelin. Jeżeli ogumienie nie zostanie zwrócone, do nabywcy w ciągu 8-10 tygodni trafi bon do wykorzystania na każdej stacji.

Bon ma formę karty przedpłaconej Mastercard, czyli do jej wykorzystania wystarczy terminal płatniczy na stacji. Jeżeli zakupimy opony w rozmiarze 16 lub 17 cali, limit na karcie wyniesie 60 złotych. Jednak w przypadku zakupu 18-tek lub opon na jeszcze większe obręcze z karty będzie można wydać aż 120 złotych. Nie warto zwlekać z zakupem do końca sierpnia, bo liczba bonów jest ograniczona.

opony-michelin-pilot-sport-5
fot. Michelin

Innowacje za rozsądną cenę

Czy zatem w zamian za duży rabat na paliwo trzeba kupić drogie opony? Nic z tych rzeczy, bo innowacyjne opony Michelin wcale nie kosztują krocie. Te opłacają się tym bardziej, jeśli poznamy ich parametry. Przykładowo dzięki zoptymalizowanemu oporowi toczenia wpływają na niższe zużycie paliwa.

To sprawia, że przez lata budżet na diesel, benzynę lub LPG wyraźnie się zmniejszy. Opony Michelin utrzymują swoje parametry od nowości do zużycia, m.in. dzięki technologii EverGrip. Jak dowodzą testy, nawet gdy bieżnik stępimy do 1,6 mm, opony Michelin dalej zapewniają bezpieczeństwo.

Które opony biorą udział w promocji?

Takie innowacje zastosowano już w podstawowej oponie letniej, czyli Michelin Primacy 4+. To najnowsza generacja modelu, który oprócz ekonomii zapewnia krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. W promocji biorą również udział opony dla kierowców wymagających osiągów także przy szybkiej jeździe na torze. Dla nich przygotowano nową wersję opon sportowo-drogowych, czyli Michelin Pilot Sport 5. Ten model gwarantuje dużą przyczepność w suchych i mokrych warunkach na torze przy jednoczesnej możliwości oszczędnej jazdy na co dzień.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Jeżeli ktoś myśli już jednak o zimie, to powinien zwrócić uwagę na najnowszą wersję opon całorocznych Michelin CrossClimate 2. To zdecydowany lider tego sektora w Polsce, który zyskuje tylko na popularności. Wpływa na to bardzo nieprzewidywalna aura w zimę. Nowe opony Michelin CrossClimate 2 zapewniają wystarczający poziom bezpieczeństwa o każdej porze roku. Dodatkowo są dostępne w wersjach dla pojazdów generujących także większe przeciążenia (SUV-y, dostawcze, kampery). Ze szczegółami opon oraz opisanej wcześniej promocji zapoznasz się TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News