Kolejne nowe auto Zenka. Teraz to poszalał! Diesel godny idola Polaków. Synowi sprezentował AMG

Kolejne nowe auto Zenka. Teraz to poszalał! Diesel godny idola Polaków. Synowi sprezentował AMG

Podaj dalej

Gwiazdor disco polo, Zenek Martyniuk to idol wielu Polaków, dlatego sporym zainteresowaniem cieszą się m.in. jego wyboru motoryzacyjne. Muzyk z Podlasia od lat lubuje się w jednej marce, o której pisał piosenki nawet 20 lat temu.

Mercedesy wiozą nas, bo tam dla nas lepszy czas” – tak już 1999 r. śpiewał lider zespołu Akcent (posłuchaj poniżej). Serwisy plotkarskie już donoszą o kolejnych łowach zakupowych Zenka. Tym razem kupił sobie nowego SUV-a, a w pakiecie pokusił się o sportowego Mercedesa AMG (za ok. 450 tys. zł). Pojazd o dużych osiągach był jednak prezentem dla syna.

Jaki samochód wybrał Zenek?

Kilka miesięcy temu było głośno o jego imporcie z USA klasycznego Mercedesa 500SL z 1985 r. Teraz przyszła kolej na zupełnie nowy pojazd naszpikowany najnowszymi technologiami. Jeszcze niedawno Zenek podróżował SUV-em Mercedesa, a był to model ML350 BlueTec. Teraz jego wybór to luksusowy Mercedes-Benz GLE 400d 4MATIC z silnikiem Diesla.

Mercedes GLE 400d - nowe auto Zenka
Mercedes GLE 400d – nowe auto Zenka

Ile kosztuje nowe auto Zenka? Blisko pół miliona złotych. To cena jaką trzeba zapłacić za dopracowanego SUV-a klasy premium. Oprócz wygody i nowoczesnych nowinek, pojazd jest bardzo zwinny. Od 0 do 100 km/godz. rozpędza się w 5,7 sekundy. Jak na kilkutonowe auto, to imponujący rezultat. W takim aucie droga z i do Białegostoku będzie mu zapewne mijać przyjemniej.

Nowe auto Zenka na zdjęciach

Udało się już sfotografować piosenkarza przy nowym samochodzie. Pojechał nim na zakupy. Zdjęcie opublikował m.in. Super Express. Fotografie zobaczysz w galerii tutaj.

Źródło: Super Express

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News