Kobieta z zemsty na chłopaku przejechała 49 razy na czerwonym świetle w jego Audi. Chciała go wrobić, bo odszedł do innej

Kobieta z zemsty na chłopaku przejechała 49 razy na czerwonym świetle w jego Audi. Chciała go wrobić, bo odszedł do innej

Sygnalizator- czerwone światło

Podaj dalej

Kobiety porzucane dla innych często wpadają w depresję, ale są i takie, które obmyślają diaboliczną zemstę. Na niezwykłą intrygę zdecydowała się pewna obywatelka Chin, która chciała wrobić swojego byłego chłopaka w ogromny mandat.

Amerykański Insider (niegdyś Business Insider) przytoczył niezwykłą historię z Państwa Środka. Pani o imieniu Lou została porzucona dla innej kobiety przez pana o imieniu Qian. Chłopak wynajmował długoterminowo limuzynę Audi, a jego zraniona eks wiedziała, że przez kilka dni nie będzie go używał. Kobieta dogadała się z wynajmującym auto mężczyzną o imieniu Chen, aby potajemnie udostępnił jej auto.

Audi logo

Po co kobieta to zrobiła?

Pani Lou chciała łamać nim przepisy na prawo i lewo, aby jej były kochaś dostał potężny mandat. Ponieważ nie miała prawa jazdy, poprosiła mężczyznę o imieniu Zhu, żeby towarzyszył jej za kierownicą w piractwie drogowym. Zhu trochę się obawiał, ale Lou obiecała mu, że pójdzie z nim na randkę i nagle krew odpłynęła z jego mózgu. Przez 2 dni jeździli ulicami, przekraczając prędkość oraz przejeżdżając na czerwonym świetle aż 49 razy.

Niestety cały misterny plan wziął w łeb. W pewnym momencie parę zatrzymała policja, która zapobiegła dalszym wybrykom w prowincji Zhejiang. Dzięki temu Qian nie musiał się tłumaczyć z tego, dlaczego wynajmowane przez niego auto tak łamało przepisy. Zemsta się nie powiodła, ale pokazała do czego zdolna jest zraniona przez mężczyznę kobieta. Baby to są jednak wredne!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News