Kierowcy zawodowi! Ważna informacja o pakietach pomocowych. Będziecie mogli je otrzymać przed weekendem

Kierowcy zawodowi! Ważna informacja o pakietach pomocowych. Będziecie mogli je otrzymać przed weekendem

Podaj dalej

Fundacja Truckers Life planuje rozdać kolejne pakiety pomocowe dla kierowców zawodowych. Chodzi o zestawy, w których znajdą m.in. maseczki ochronne czy rękawiczki.

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy pracodawcy zadbali o to, aby zabezpieczyć swoich pracowników przed zarażeniem się COVID-19. Wielu kierowców zawodowych narzeka na brak podstawowych środków ochronnych. Na problem uwagę zwróciła najbardziej znana polska truckera, Iwona Blecharczyk.

To już trzecia taka akcja

W serwisie zrzutka.pl Fundacja Truckers Life zbiera pieniądze na zestawy, które następnie rozdaje kierowcom. Są tam m.in. maseczki ochronne, rękawiczki czy płyny dezynfekujące. W kwietniu pakiety pomocowe były rozdawane w Świecku i Zgorzelcu. Fundacja zebrała już kolejne zestawy.

Pakiet pomocowy dla kierowców zawodowych
Pakiet pomocowy dla kierowców zawodowych

Gdzie będą rozdawane pakiety pomocowe?

Kierowcy zawodowi będą mogli odebrać pakiety pomocowe w najbliższy piątek, 8 maja w Kątach Wrocławskich. Od godz. 08:30 fundacja będzie je wydawać obok Dyskontu Paliwowego Citronex przy ul. Handlowej 4 („wylotówka” na Wrocław).

Drugą lokalizacją będzie stacja BP przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 42 (dla jadących z Wrocławia). Ponieważ 8 maja wypada także Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego, Fundacja Truckers Life przygotowała dodatkowe niespodzianki.

❗️UWAGA ❗️Zgodnie z naszą cotygodniową tradycją, już niebawem pojawimy się z naszymi pakietami pomocowymi w aż dwóch…

Gepostet von Truckers Life am Montag, 4. Mai 2020

Cały czas można pomóc

Jednocześnie trwają przygotowania do kolejnych tego typu akcji. Osoby, które chcą pomóc w zbieraniu pakietów mogą wpłacać środki za pośrednictwem strony na zrzutka.pl/. Na ten cel zebrano już ponad 20 tys. złotych. Większość to bardzo hojny dar (21 tys. zł!) firmy Trans.eu Group S.A. Czapki z głów!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News