Kierowcy tankują paliwo do pełna, ale na stacjach Orlenu płacą tylko za połowę. Polacy bardzo polubili tę nową promocję

Kierowcy tankują paliwo do pełna, ale na stacjach Orlenu płacą tylko za połowę. Polacy bardzo polubili tę nową promocję

benzyna diesel ceny paliw paliwo

Podaj dalej

Od około roku wydatki na paliwo stanowią znaczącą składową domowego budżetu Polaków. Z tego względu kierowcy bardzo doceniają każdą promocję, dzięki której można zaoszczędzić na tankowaniu. Obecnie dużo pochlebnych opinii zbiera promocja, która umożliwia zatankowanie auta do pełna, a zapłatę tylko za połowę. Żeby też tak móc, wystarczy sprawdzić wszystko TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Oto jak kupić paliwo z dużą zniżką

Z promocji można skorzystać na stacjach Orlenu w całej Polsce. Wszystko za sprawą karty upominkowej PKN Orlen, która jest wysyłana Pocztą Polską. Ma on wartość nawet 120 zł, co w wielu przypadkach pokrywa rachunek za połowę baku samochodu. Wystarczy zatem zatankować paliwo i przy kasie poprosić o rozliczenie transakcji z użyciem karty upominkowej. Wówczas do zapłaty pozostanie nawet o 120 zł mniej.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Otrzymanie karty upominkowej Orlenu jest uzależnione od spełnienia warunków promocji. Przyznaje się ją tym osobom, które wejdą TUTAJ, wybiorę oraz zakupią komplet (4 szt.) innowacyjnych opon Michelin. W przypadku nabycia ogumienia w rozmiarze 16 lub 17 cali, wartość bonu wyniesie 60 zł. Jednak jeżeli będą to opony 18-calowe lub większe, wtedy karta będzie mieć limit 120 zł. Wysyłka bonu paliwowego następuje w ciągu 10-12 tygodniu od zamówienia (m.in. aby bezpiecznie minął czas na zwroty).

Mniejsze wydatki dzięki oponom

Oszczędzanie na paliwie dopiero się w tym przypadku zaczyna, bowiem wspierają to także innowacje w oponach Michelin. Dzięki zoptymalizowanemu oporowi toczenia, nowe „micheliny” wpływają na niższe zużycia paliwa. Dodatkowo technologia EverGrip pozwala na długi czas zapomnieć o konieczności zakupu opon. Wszystko przez to, że nawet, gdy po długim czasie stępimy bieżnik do poziomu 1,6 mm, opona dalej będzie zapewniać bezpieczeństwo.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Takie innowacje znajdziemy chociażby w oponach Michelin CrossClimate 2. To najnowsza generacja najchętniej wybieranych opon całorocznych, które w Polsce zyskują szybko na popularności. W promocji biorą udział też w pełni letnie opony Michelin Primacy 4+. Ich trwałość oraz zapobieganie negatywnym skutkom aquaplaningu potwierdzono w licznych testach. Wymagający kierowcy mogą też zdecydować się na oponę Michelin Pilot Sport 5, która dzięki swojej reaktywności nadaje się nie tylko do jazdy na co dzień, ale i okazjonalnego wypadu na tor wyścigowy.

Więcej o oponach Michelin oraz akcji promocyjnej przeczytasz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News