Kierowcy pękali ze śmiechu, gdy zobaczyli, co zrobiła ta kobieta w Gdańsku. Jak można było zaliczyć taką wpadkę?

Kierowcy pękali ze śmiechu, gdy zobaczyli, co zrobiła ta kobieta w Gdańsku. Jak można było zaliczyć taką wpadkę?

Podaj dalej

Pośpiech czasem jest złym doradcą, tak samo jak wynikające z niego kombinowanie. Przekonała się o tym pewna kobieta w Gdańsku, która zaliczyła dość zabawną wpadkę. Jej partyzancka próba przedostania się na przystanek tramwajowy zakończyła się kuriozalnie.

Kobieta przeszła do historii

Ponieważ tamtędy akurat jechał ktoś z włączonym wideorejestratorem, nagranie już na zawsze zostanie w Internecie. Wiadomo, tutaj nic nie ginie. To już jest zresztą hit, choć bohaterka filmu zapewne nieszczególnie marzyła o sławie w ten sposób. Z drugiej strony jej personalia i wizerunek nie są dokładnie znane, ale nie zmienia to faktu, że warto zobaczyć jej występ.

Na wideo powyżej widzimy sytuację zarejestrowaną przy zbiegu ulic Ciasnej i Kartuskiej w Gdańsku. Kobieta postanowiła wybrać się na wysepkę przystanku tramwajowego pasem zieleni. Niczym komandos chciała prześlizgnąć się pod barierką, ale scenografia spłatała jej figla. Okazało się, że jest tam wstawiona szyba, od której spektakularnie się odbiła.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Suchar prowadzącego

Szyba musiała być naprawdę czysta! Ciężko zrozumieć jak można było nie zauważyć takiej przeszkody. Może po pracy zdjęła okulary? Nie ma co gdybać, ale wyczyn przechodzi do historii Internetu. Przy okazji może warto zacząć dyskusję nad tym, czy takie szyby nie powinny być odpowiednio oznaczone? Chociażby napisem „W razie konieczności przeskoczyć!”. Powiało sucharem!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News