Kierowco! Nieważne czy masz starego diesla czy nowego benzyniaka. Ten sprzęt odmienia samochód bardziej niż myślisz

Kierowco! Nieważne czy masz starego diesla czy nowego benzyniaka. Ten sprzęt odmienia samochód bardziej niż myślisz

Mio ADAS

Podaj dalej

Nie trzeba mieć nowego, najlepiej wyposażonego auta, aby posmakować nowych technologii. Do zwiększenia wygody oraz bezpieczeństwa wystarczy lepszy wideorejestrator. Dziś takie urządzenia to dużo więcej niż kamerki.

Jakość ma znaczenie

Mio MiVue 731

Mio MiVue 731 to niewielkie i łatwe w montażu urządzenie. Wideorejestrator kąt widzenia wynoszący 130° oraz zapisuje nagrania w rozdzielczości 1080p Full HD z częstotliwością 30 kl./sek. Kamera nagrywa wysokiej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy. Dodatkowo wbudowany moduł GPS cały czas rejestruje położenie i prędkość poruszania się auta. To czyni z nagrania dowód nie do podważania.

Oprócz wysokiej jakości nagrań Mio MiVue 731 posiada wiele funkcji, które ułatwią jazdę kierowcom. Jedną z nich jest Stop&Go, która szczególnie przydaje się roztargnionym kierowcom w korkach ulicznych. Analizuje ona położenie auta znajdującego się przed nami, kiedy auto ruszy poinformuje nas o tym, a my będziemy mogli spokojnie ruszyć na zielonym świetle.

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY! 

Mio MiVue 731

Nowe technologie do starego diesla?

Dodatkowo model wyposażony jest system wspomagania kierowców ADAS, który ostrzega przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu, a przy długiej podróży zasugeruje przerwę na w podróży. Takie możliwości kojarzą nam się dziś głównie z bogato wyposażonymi autami, ale jak widać można choć część tych nowinek zaaplikować nawet do auta zbytkowego z silnikiem Diesla.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News