Kierowco! Nie masz tego w swoim samochodzie? Narażasz się na większe wydatki. Lepszego momentu na zakup już nie będzie

Kierowco! Nie masz tego w swoim samochodzie? Narażasz się na większe wydatki. Lepszego momentu na zakup już nie będzie

Wideorejestratory taniej w Black Friday

Podaj dalej

Przełom listopada i grudnia to czas kiedy przypominamy sobie, że święta zbliżają się wielkimi krokami i czas rozpocząć poszukiwania świątecznych upominków, zarówno tych małych, jak i tych trochę większych. Oferty typu Black Friday, Weekend czy Week oraz Cyber Monday dodatkowo budzą w nas „łowcę sklepowych okazji” i przypominają, by w tym prezentowym szaleństwie, nie zapomnieć o upominku dla siebie i naszych bliskich. Jak wiadomo, każdy z nas ma inne preferencje, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji produktów, które idealnie sprawdzą się dla wszystkich zmotoryzowanych.

Black Friday

Prezent do 200 zł

Wideorejestrator Mio MiVue C314 zapewnia wysoką jakość nagrań, bo zastosowano w nim sensor 2M. Oprócz tego obiektyw z przysłoną F2,2 natomiast o jakość nagrań nocnych dba technologia Mio Night Vision Crystal. Atutem wiedeorejestratora jest także zapis w rozdzielczości Full HD 1080p z szybkością 30 klatek na sekundę. Ważny jest też rzeczywisty kąt widzenia wynoszący 130 stopni. Dzięki niemu kierowca korzystający z Mio MiVue C314 otrzyma nagranie, które zarejestruje mu nie tylko pełny obraz sytuacji na drodze. Zapewni również komfort oglądania filmu, który będzie się płynnie odtwarzał. Za pomocą trzyosiowego sensora przeciążeń kamera zapisuje informacje o kierunku i sile uderzenia przez co nagrania są niemal nie do podważenia. Urządzenie w swojej klasycznej obudowie ma wbudowany dwucalowy, kolorowy wyświetlacz. Menu w języku polskim, co z pewnością ułatwia jego obsługę.

SPRAWDŹ TĘ KAMERKĘ TUTAJ

Prezent do 300 zł

Mio MiVue C541 to idealny wybór dla osób szukających niedrogiej, solidnie wykonanej kamery samochodowej. Jej nagrania zadowolą każdego wymagającego kierowcę. Na pokładzie wideorejestratora znajdziemy sensor optyczny Sony i obiektyw szerokokątny o rzeczywistym kącie nagrania 130°. Pozwoli to nagrywać obraz o rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. MiVue C541 posiada jasną, szklaną optykę z przysłoną F1.8. Co to daje? Przede wszystkim przekazywanie dużo więcej światła do matrycy, co gwarantuje bardzo dobrą jakość nagrania, szczególnie przy słabym oświetleniu. Urządzenie współpracuje z tylną kamerą A30, która umożliwia rejestrację wszystkiego, co dzieje się za naszym samochodem. MiVue C541 współpracuje również z rozwiązaniem typu Smartbox, dzięki czemu możemy aktywować inteligentny tryb parkingowy Mio. Kosztuje 279 złotych.

SPRAWDŹ TĘ KAMERKĘ TUTAJ

Wideorejestrator do 500 zł

Mio C570

Mio MiVue C570 wyróżnia wysokiej jakości matryca Sony STARVIS dedykowana do nagrań w nocy. Matryca zapewnia szczegółowe nagrania, doskonały kontrast i bogatą kolorystykę nawet przy słabym oświetleniu. Urządzenie wyposażone jest w wielosoczewkową szklaną optykę F1.8 oraz wbudowany moduł GPS. Model ten wyróżnia również rzeczywisty kąt widzenia, który wynosi aż 150°. Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD 1080p, zapisując na sekundę 30 klatek w technologii H264. Mio MiVue C570 został wyposażony w bazę stacjonarnych fotoradarów, która jest stale aktualizowana.

Wideorejestrator posiada również możliwość podłączenia kamery tylnej, dzięki czemu kierowca może mieć nagrany pełen obraz sytuacji na drodze. Ponadto kamery można podłączyć do dodatkowego zasilania (Smartbox), by uzyskać funkcję trybu parkingowego, która pozwala zarejestrować zdarzenia w sytuacji, kiedy kierowcy nie ma w aucie. Do końca grudnia trwa akcja CashBack, w ramach której po zakupie produktu można otrzymać 40 zł zwrotu. Urządzenie jest dostępne w cenie 449 złotych.

SPRAWDŹ TĘ KAMERKĘ TUTAJ

Kamera samochodowa dla wymagających do 750 złotych

Mio MiVue 846 to urządzenie, które zapewni wysoką jakość nagrań w każdych warunkach pogodowych, nawet tym kierowcom, których cechuje szybka i dynamiczna jazda. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu: wysokiej jakości matrycy Sony premium STARVIS™ CMOS, szklanym soczewkom o przysłonie F:1.8, szerokiego kąta widzenia 150°, autorskiej technologii Mio™ Night Vision Pro i rejestracji obrazu w 60FPS. Wszystko to sprawia, że nagrania rejestrują nie tylko drogę, ale niemal wszystko co znajduje się na poboczu. Technologia Mio™ Night Vision Pro oraz automatyczne dostrajanie obrazu umożliwiają perfekcyjne nagrywanie trasy nawet przy niewielkiej wiązce światła padającej na soczewki. Czyni to z Mio MiVue 846 idealnego partnera każdej podróży.

Mimo że kamera ma niewielkie rozmiary, to udało się zamontować duży i czytelny wyświetlacz o przekątnej 2,7″. Producent wyposażył urządzenie w wiele rozwiązań, które mają ułatwić komfort jazdy oraz monitoring pojazdu, kiedy nas w nim nie ma. Nie można zapomnieć również o wbudowanym module WiFi, który umożliwia bieżącą aktualizację oprogramowania i baz fotoradarów.

Oprócz wbudowanej i na bieżąco aktualizowanej bazy fotoradarów urządzenie posiada innowacyjną funkcję informowania o odcinkowym pomiarze prędkości. Dzięki niej Mio MiVue 846 pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o średniej prędkości na mierzonym odcinku. Ważnym wsparciem dla kierowcy jest system wspomagania kierowcy ADAS oraz tryb parkingowy, który w tym modelu występuje w formie pasywnej oraz aktywnej po podłączeniu kamery tylnej wraz z urządzeniem Smartbox. Cena urządzenia to 749 złotych.

SPRAWDŹ TĘ KAMERKĘ TUTAJ

Mio 798 Dual

W duecie widać więcej

Mio MiVue 798 Dual to urządzenie, które swoimi parametrami z pewnością zainteresuje osoby oczekujące czegoś więcej, niż tylko rejestracji przebytej drogi. Dzięki modułowi WiFi urządzenie będzie miało zawsze aktualne oprogramowanie, a przeniesienie nagrania na smartfona lub komputer będzie szybkie i łatwe. Urządzenie posiada system wspomagania kierowcy ADAS – FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go (informuje, że pojazd przed nami ruszył). Na pokładzie wideorejestatora znajduje się wbudowany moduł GPS, który odpowiednio wcześniej wysyła informacje o zbliżającym się punkcie pomiaru prędkości oraz zapisuje dodatkowe metadane (takie jak czas i miejsce nagrania). Model w wersji dual uzupełniony jest o tylną kamerę A30. Za ten zestaw można uzyskać aż 150 zł rabatu w ramach CashBack.

SPRAWDŹ TĘ ZESTAW TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News