Kierowco! Myślisz o kamerce samochodowej? Mamy dla ciebie ważne informacje. Oto sposób jak wyjść na tym najlepiej

Kierowco! Myślisz o kamerce samochodowej? Mamy dla ciebie ważne informacje. Oto sposób jak wyjść na tym najlepiej

Wideorejestrator Mio

Podaj dalej

Gdy na ulicach mamy coraz więcej samochodów, wideorejestratory zaczynają być niezbędnikiem dla kierowców. Filmowy dowód z ewentualnej kolizji bywa bezcenny przed ubezpieczycielem, dlatego Polacy dużo chętniej niż kiedyś sięgają po kamerki samochodowe. Co ciekawie jesień od wielu lat jest najlepszym okresem na zakup takiego urządzenia.

Lider branży, marki Mio jak co roku rusza z akcją, dzięki której trudno nie skusić się na nowy wideorejestrator. Wszystko przez program „”Cashback”, dzięki któremu do rąk klienta wraca czasem nawet 250 złotych po zakupie urządzenia. Dla wielu zmotoryzowanych zakup kamerki to niemały wydatek, dlatego warto poznać sposób na zwrot części kasy za zakupiony sprzęt.

Mio rusza z promocją cashback

Co jest objęte promocją?

Promocją objętych jest 21 wideorejestratorów. Wśród nich są zarówno najlepsze, jak i najpopularniejsze modele w większości dla samochodów. W promocyjnej puli nie brakuje m.in. jedynego na polskim rynku wideorejestratora na motocykl, czyli MiVue M7560D. To właśnie za niego można odzyskać aż 250 złotych. Jest też przedstawiciel najnowszej serii nawigacji rowerowych do jazdy miejskiej oraz turystyki rowerowej Mio Cyclo Discover Plus (taniej o 200 zł).

Kierowców z pewnością ucieszy fakt, że zaoszczędzić można na wysokiej jakości sprzęcie z kamerą przednią i tylną, czyli Mio MiVue 798 Dual. To urządzenie, które swoimi parametrami z pewnością zainteresuje osoby wymagające czegoś więcej, niż tylko rejestracji przebytej drogi. Ten model posiada chociażby system wspomagania kierowcy ADAS – FCWS tzn. układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym). Jest też  układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (fachowo LDWS) oraz (ostrzeżenie o przemęczeniu FA). Ciekawą funkacją jest tryb Stop&Go, który informuje, że pojazd przed nami ruszył. MiVue 798 Dual poinformuje nas także o fotoradarze, dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Za ten zestaw można uzyskać aż 150 zł rabatu, a poniżej tabela z pełną listą promocyjnych urządzeń.

Mio Cashback - tabela promocji

Łukasz Tetkowski

Łukasz Tetkowski, CEE & DACH Country Marketing Manager Mitac Europe: Rok 2020 przyniósł wiele zmian w naszym życiu w tym zmianę sposobu poruszania się. Ze względów bezpieczeństwa coraz rzadziej wybieramy transport publiczny a przesiadamy się na własne samochody, motocykle i rowery. Dlatego marka Mio w tegorocznej edycji akcji „Cashback” przygotowała specjalną ofertę aż na 21 produktów, które są dedykowane niemal każdemu środkowi transportu indywidualnemu. W tegorocznej ofercie oprócz kamer samochodowych, promocją zostały objęte nawigacje rowerowe, wideorejestrator na motocykl, czy nawigacje 2 w 1 oferowane kierowcom pojazdów ponadwymiarowych. Mamy nadzieję, że nasze urządzenia będą świetnym towarzyszem w podróżach.

Jak skorzystać z Cashback od Mio?

Wystarczy, że kupicie jeden z wideorejestratorów objętych promocją Cashback. Ważne, aby zrobić to od jednego z polskich dystrybutorów, co musimy udowodnić paragonem lub fakturą. Potem wystarczy wejść na stronę www.miocashback.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz. Następnie wysyłamy paragon lub fakturę VAT wraz z numerem seryjnym produktu na adres, który został wskazany na stronie akcji. Więcej szczegółów promocji oraz regulamin można znaleźć na wspomnianej stronie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News