Kierowco! Diesel odpalił na mrozie, ale szyba skuta lodem? Oto patent, przez który sąsiad zzielenieje z zazdrości

Kierowco! Diesel odpalił na mrozie, ale szyba skuta lodem? Oto patent, przez który sąsiad zzielenieje z zazdrości

Diesel odpala, ale szyba w lodzie? Sprawdź Karcher EDI 4

Podaj dalej

Poranek przed pracą zazwyczaj oznacza pośpiech i wychodzenie z domu na styk. Po dopiciu ostatniego łyka kawy wychodzisz na mróz i twój diesel nawet odpala za pierwszym razem. Nagle okazuje się, że szyby są skute lodem. Nie załamuj się, bo Kärcher wymyślił jak to się powinno ogarniać w XXI w.

Wyrzuć ten plastikowe badziewie nazywane ręczną skrobaczką. Dziś można robić to adekwatnie do postępu cywilizacyjnego. Wszystko za sprawą akumulatorowej skrobaczki do szyb EDI 4. Urządzenie od firmy Kärcher wykona żmudne skrobanie za ciebie i to nawet grubych warstw lodu. Nie musisz się siłować, wystarczy delikatnie docisnąć EDI 4 do szyby i lekko przesuwać po powierzchni. To zasługa szybko obracającego się dysku z plastikowymi ostrzami.

Karcher EDI 4 akumulatorowa skrobaczka do szyb

Diesel przed zimą nie klęka, to i skrobaczka nie powinna

Od lat coraz rzadziej słychać o tym, że silnik typu Diesel ma problemy z odpaleniem na mrozie. To zasługa nowych technologii w postaci paliw zimowych na stacjach. Tymczasem wciąż co jakiś czas łamaliśmy kolejne plastikowe skrobaczki do szyb lub męczyliśmy się rozłupując twardy lód. Teraz przechodzimy jednak w XXI w. i to bardziej niż może się wydawać.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Inteligentna funkcja przełączania z trybem gotowości zapewnia urządzeniu automatyczny start. 550-gramowa skrobaczka do szyb EDI 4 zatrzymuje się automatycznie, gdy tylko podniesiemy ją i nie będzie miała kontaktu z szybą. Po użyciu tego sprytnego urządzenia szyby są idealnie czyste. Nie ma smug, zarysowań, ani pozostałości lodu.

Nie musisz chować pod kocem w domu

Karcher EDI 4 akumulatorowa skrobaczka do szyb

Zastosowany w urządzeniu akumulator litowo-jonowy jest zabezpieczony przed głębokim rozładowaniem. Dzięki temu urządzenie można zostawić wygodnie w samochodzie nawet na dłuższy czas. Zawsze będzie gotowe do użycia. Dodatkowo zaślepka zapewnia bezpieczne przenoszenie i przechowywanie. Ładowanie odbywa się wygodnie za pomocą dostarczonego kabla ładującego. Po pełnym naładowaniu bateria wystarcza na około 15 minut pracy.

Gdy ostrza się zużyją można je łatwo wymienić bez większego wysiłku i bez korzystania z narzędzi. EDI 4 od firmy Kärcher to urządzenie na lata, które nie zepsuje się w środku zimy. Ponieważ zima wciąż mocno się u nas trzyma, to być może warto jeszcze teraz uwspółcześnić swoje zimowe akcesoria samochodowe.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News