Kierowca tira trafił na wyjątkowo perfidnego szeryfa w starym mercu. Dawno nikt tak nie rozwścieczył internetu

Kierowca tira trafił na wyjątkowo perfidnego szeryfa w starym mercu. Dawno nikt tak nie rozwścieczył internetu

Podaj dalej

Na polskich drogach nie brakuje bezczelnego szeryfowania, ale to co, zrobił kierowca w woj. lubelskim zirytowało wszystkich, którzy widzieli nagranie.

Do zdarzenia doszło we wsi Piotrków Pierwszy na drodze wojewódzkiej nr 835. Prowadzący tira próbował wyprzedzić wolno jadącego Mercedesa. Jednak, gdy kierowca ciężarówki rozpoczynał manewr, to kombi celowo przyspieszało. W pewnym momencie nie zabrakło nawet klasycznego przyhamowania.

Zobacz film

Internauci w furii

W komentarzach pod nagraniach trudno znaleźć wypowiedź, która nadawałaby się do zacytowania. Internauci wpadli w furię, zalewając komentarze wulgarnymi sformułowaniami wobec kierowcy Mercedesa. Jego zachowanie było wyjątkowo chamskie, a komentujący wręcz dziwili się, czemu nagrywający go… nie staranował.

Oczywiście, łatwo komentować zza ekranu komputera lub smartfona. Trzeba mieć na uwadze, że każdy samosąd byłby złamaniem prawa. Celowe doprowadzenie do wypadku nie byłoby ani szczególnie wychowawcze, ani uzasadnione. Frustracja jest zrozumiała. Miejmy nadzieję, że napiętnowanie takiej postawy doprowadzi do wyeliminowania ich z polskich dróg.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News