Kierowca tira ogarnął ten poślizg po mistrzowsku. Kobieta myślała, że to koniec, ale ten manewr przejdzie do historii

Kierowca tira ogarnął ten poślizg po mistrzowsku. Kobieta myślała, że to koniec, ale ten manewr przejdzie do historii

kierowca-tira-ogarnal-niesamowity-poslizg

Podaj dalej

W pewne historie nigdy byście nie uwierzyli, gdyby nie nagrania z wideorejestratorów. Niektóre przechodzą do historii Internetu jak ta niesamowita akcja, w której australijski kierowca tira opanował groźny poślizg. O mały włos w wypadku nie zginęła kobieta, w której przetrwanie aż trudno uwierzyć.

Kierowca tira dokonał cudu

Do zdarzenia doszło 22 marca 2016 r. w australijskim Carlisle River. Na drogę upadło drzewo, po którym samochodem osobowym przejechała kobieta o imieniu Helen. Uszkodzenia podwozia były na tyle duże, że nie mogła kontynuować jazdy i zjechała na pobocze. W pewnym momencie zatrzymał się przy niej kierowca ciężarówki, autor szokującego filmu.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Wszystko w porządku? – zapytał. Kilka sekund później rozegrała się scena mrożąca krew w żyłach. Inny kierowca tira wpadł w duży poślizg, ponieważ mocno zaskoczyło go powalone drzewo. Jego naczepa zaczęła ustawiać się w poprzek drogi, co zapowiadało potworny karambol. – Jezu! – krzyknął autor nagrania, po czym wydarzył się cud.

Myślała, że zginie

Kierowca tira dokonał czegoś niesamowitego, bowiem wyprowadził ciężarowy zestaw z poślizgu i nie uderzył w nagrywającego. Nie obyło się bez strat, ponieważ staranował pojazd kobiety. Jednak ta zdążyła w ostatnim momencie uciec w krzaki. – Zaraz zginę, to wtedy przeszło mi przez myśl – wspominała Helen. – Po prostu zaczęłam uciekać. Kierowca ciężarówki był niesamowity – dodała.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News