Kierowca tira zrobił jesień średniowiecza! Taranował jeden samochód po drugim. Co za karambol!

Kierowca tira zrobił jesień średniowiecza! Taranował jeden samochód po drugim. Co za karambol!

Podaj dalej

Branża transportowa niejednokrotnie narzeka na zbyt restrykcyjne przepisy dotyczące obowiązkowego odpoczynku kierowców. Jednak przemęczony kierowca tira to śmiertelne zagrożenie, o czym wszystkich powinien przekonać niedawny wypadek. Kierowca ciężarówki doprowadził do potwornego karambolu na autostradzie.

Kierowca tira zrobił armageddon

Do zdarzenia doszło 9 września 2020 r. na amerykańskiej autostradzie międzystanowej I-5 w Sacramento. Kierowca zawodowy zasnął w trakcie jazdy i gdy na drodze zrobił się zator, ciężarowy zestaw zaczął taranować wszystkich jak leci. Wszystko nagrał tylny wideorejestrator jednego ze świadków zdarzenia. Film mrozi krew w żyłach!

Na wideo powyżej widać wspomniane nagranie. Wygląda to jak apokalipsa, bowiem kolejne samochody były przewracane jak przez falę tsunami. Łącznie uszkodzonych zostało 10 pojazdów i niestety 1 osoba zmarła. Trzy inne osoby zabrano wówczas do szpitala. Kierowca tira, która igrał z nadgodzinami doprowadził do ludzkiej tragedii, która powinna przestrzec innych przed takimi praktykami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News