Kierowca Audi w biedzie po uderzeniu pieszego najpierw sprawdził czy nie ma rys na lakierze. Internet mu tego nie daruje

Kierowca Audi w biedzie po uderzeniu pieszego najpierw sprawdził czy nie ma rys na lakierze. Internet mu tego nie daruje

wroclaw-kierowca-audi-prawie-rozjechal-pieszego

Podaj dalej

Do sieci traflo bulwersujące nagranie z Wrocławia, na którym widać jak pieszy omal nie stracił życia. Sprawca incydentu, kierowca Audi A3 mocno wkurzył internautów swoim zachowaniem tuż po zdarzeniu na przejściu dla pieszych. To się w głowie nie mieści!

Co ten kierowca Audi zrobił?

Tę groźną sytuację nagrano w piątek, 12 lutego na ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu. Na filmie poniżej widać jak autor filmu hamuje przed przejściem dla pieszych, na które wchodzi mężczyzna. Kierowca Audi A3 zwietrzył tu jednak szansę na prymitywne wyprzedzanie. Milimetrów zabrakło, aby doszło do tragedii.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Szczęśliwie pieszy tylko utykał, ale potem przeszedł na chodnik o własnych siłach. Jednak kierowca Audi zamiast podejść i sprawdzić czy z uderzonym wszystko w porządku, zaczął oglądać swoje auto. Brakowało tylko tego, żeby sprawca miał pretensje do poszkodowanego! Takie podejście do tematu spotkało się z furią internautów.

Zebra to nie pas do wyprzedzania

Film pokazuje, że Polakom trzeba stale przypominać jak należy zachować się przy przejściu dla pieszych. Rozpędzony samochód na zebrze to gwarancja kłopotów, bowiem takie łamanie przepisów może skończyć się tragedią.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News