Każdy kierowca, któremu zdarza się jeździć nocą, powinien mieć to w swoim aucie. Warto wiedzieć, co jest istotne

Każdy kierowca, któremu zdarza się jeździć nocą, powinien mieć to w swoim aucie. Warto wiedzieć, co jest istotne

mio

Podaj dalej

Zima to okres, w którym mamy dużo większe szanse na jazdę w ciemności. Gdy dodamy do tego śliską nawierzchnię, łatwo o stłuczkę. W takich sytuacjach bezcenne może okazać się nagranie z wideorejestratora. Jednak nie wszystkie kamerki dobrze radzą sobie nocą. Na rynku jest na szczęście coś o świetnej jakości i w przystępnej cenie.

Liczą się podzespoły

Mio MiVue C541

Mio MiVue C541 to idealny wybór dla osób szukających niedrogiej, solidnie wykonanej kamery samochodowej. Jej nagrania zadowolą każdego wymagającego kierowcę. Na pokładzie wideorejestratora znajdziemy sensor optyczny Sony i obiektyw szerokokątny o rzeczywistym kącie nagrania 130°. Pozwoli to nagrywać obraz o rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę.

MiVue C541 posiada jasną, szklaną optykę z przysłoną F1.8, która przekazuje dużo więcej światła do matrycy, co gwarantuje bardzo dobrą jakość nagrania, szczególnie przy słabym oświetleniu. Urządzenie współpracuje z tylną kamerą A30, która umożliwia rejestrację wszystkiego, co dzieje się za naszym samochodem.

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY! 

Mio MiVue C541

Kierowca dostaje coś więcej

MiVue C541 współpracuje również z rozwiązaniem typu Smartbox. Dzięki niemu możemy aktywować inteligentny tryb parkingowy Mio. Kamera MiVue C541 kosztuje 279 złotych, co sprawia, że posiada znakomity stosunek ceny do jakości. Warto o tym pamiętać chociażby w okresie przedświątecznym, bowiem może okazać się to znakomitym prezentem pod choinkę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News