Karabin maszynowy w końcówce wydechu tej tuningowanej Łady wygrywa internety. Obraca się po dodaniu gazu!

Karabin maszynowy w końcówce wydechu tej tuningowanej Łady wygrywa internety. Obraca się po dodaniu gazu!

Podaj dalej

Nie wiemy co sprawia, że Rosjanie z youtube’owego kanału Garage 54 są tak kreatywni, ale to musi być mocny towar! Obrotowy karabin maszynowy w końcówce wydechu jest czymś, co mogło powstać tylko w Rosji.

Stara, poczciwa Łada tradycyjnie posłużyła tam za materiał do absurdalnego tuningu. Tym razem dla gangsterskiego stylu, do którego skonstruowano coś na wzór miniguna, którym Arnold Schwarzenegger w filmie „Terminator 2: Dzeiń sądu” (1991 r.) strzelał serią do zaparkowanych wozów policyjnych (wideo poniżej).

Ten karabin maszynowy się rusza!

Efekt zamontowania miniguna nie byłby tak dobry, gdy się nie obracał. Robi tak za każdym razem, jeśli kierowca dociśnie mocniej pedałem gazu, puszczając mocniejszy strumień spalin. Choć na filmie tego nie widać, to można sobie wyobrazić jak musiałoby to wyglądać, gdyby z wydechu poszła popularna „marchewa”. Strzelając takim wydechem można by siać spustoszenie!

karabin maszynowy wydech

Wydawać by się mogło, że w tej Ładzie uwagę będzie przykuwać tylny spojler zrobiony z głośników lub unoszone w górę drzwi, ale ten wydech to absolutny ewenement. Zresztą, Rosjanie z Garage 54 przyzwyczaili nas już do zwariowanych projektów, z których można przytoczyć chociażby driftowanie zespawanymi Ładami. Tymczasem poniżej materiał o karabinie maszynowym w wydechu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News