Kamera nagrała ostatnie chwile życia matki i córki. Nie do wiary, że to stało się w Dzień Kobiet

Kamera nagrała ostatnie chwile życia matki i córki. Nie do wiary, że to stało się w Dzień Kobiet

Podaj dalej

Dzień kobiet okazał się tragicznym dniem dla młodej matki oraz jej nastoletniej córki. Tego dnia obie zginęły w przerażająco wyglądającym wypadku w Rosji. Ostatnie chwile ich życia nagrał kierowca autokaru, w którego z impetem wpadło auto kobiet.

Ostatnie chwile przed tragedią

Do zdarzenia doszło 8 marca 2021 r. ok. godz. 16:00 na ośnieżonej drodze w obwodzie wołogodzkim. W okolicach Griazowca 34-letnia kierująca Kią Spectra straciła panowanie nad samochodem, ponieważ prawdopodobnie jechała zbyt szybko. Pojazd wpadł w nadsterowny poślizg i w pechowym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Akurat wtedy jechał tamtędy rozpędzony autokar.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Nagranie z pojazdu transportu zbiorowego można zobaczyć na wideo powyżej. Na nagraniu widać z jak dużą prędkością, Kia Spectra uderzyła w autokar, który spadł do rowu. Szokujące są także obrazki tego, jak niewiele zostało z osobówki. Śmierć na miejscu poniosła 34-letnia kierująca oraz jej 16-letnia córka. 8 pasażerów autobusu odniosło obrażenia, w tym 5-letnie dziecko.

Kia Spectra po wypadku
fot. rusdtp.ru

Do szkoły!

Niestety zimowe warunki na drogach wymagają dobrego przygotowania zarówno samochodu, jak i kierowcy. Opony zimowe to jedno, ale konieczna jest także wyobraźnia, która jest często związana z umiejętnościami. Próba szybkiej jazdy po ośnieżonej drodze bywa dla niedoświadczonych kierowców zabójcza. Właśnie dlatego, świeżo upieczeni nabywcy prawa jazdy, powinni czym prędzej wziąć lekcje doskonalenia techniki jazdy. Niestety, zdany nawet za pierwszym razem egzamin na prawko, nie czyni z nikogo dobrego kierowcy.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News