Na tych stacjach nadal możesz tankować z MEGA RABATEM -30 gr na litrze! Kierowcy tankują tam paliwo za bezcen! [LISTA]

Na tych stacjach nadal możesz tankować z MEGA RABATEM -30 gr na litrze! Kierowcy tankują tam paliwo za bezcen! [LISTA]

Dystrybutor Shell - rabat -30 gr

Podaj dalej

Po ostatnim weekendzie drastycznie spadła liczba stacji w Polsce, które oferują popularny rabat -30 gr na paliwo. Z promocji wycofała się większość sieci i obecnie już tylko jedna oferuje nielimitowaną liczbę upustów. Kierowcy chętnie z tego korzystają, bo diesel, benzynę i LPG można tam zatankować za śmieszne pieniądze.

Najkorzystniejsza promocja nadal działa

30-groszowe rabaty na paliwo zainaugurowano w wakacje po tym jak w czerwcu obserwowano drastyczne podwyżki na pylonach. Szczęśliwie od tamtego czasu ceny paliw w Polsce raczej spadały, ale ku zadowoleniu kierowców promocje trwały. Zniżek udzielano na różnych zasadach, z reguły w ramach dołączenia do programu lojalnościowego. Kierowcy w Polsce mogą czuć się zadowoleni, bo najbardziej atrakcyjna promocja trwa nadal, choć konkurencja w większości zakończyła ją po minionym weekendzie.

Rabat na diesel i benzynę od Shell
fot. Shell

Tą mocno rozchwytywaną akcją promocyjną może poszczycić się Shell, który od początku nie wprowadzał żadnych limitów na liczbę transakcji. Specjalna oferta jest skierowana do wszystkich uczestników programu lojalnościowego Shell ClubSmart (można do niego łatwo dołączyć w 2 minuty). Dodatkową atrakcją jest możliwość obniżania rachunku punktami Shell Clubsmart, co sprawia, że rabaty często są jeszcze większe. Te bazowe i tak były niemałe, bo obejmowały -30 gr/l na paliwa podstawowe, benzynę Shell FuelSave 95 oraz Shell FuelSave Diesel. W sierpniu dołączono do tego jeszcze LPG, ale z adekwatnym upustem – 10 gr/l. Jednym ograniczeniem i to rozsądnym jest tutaj limit na pojedyncze tankowanie. Chodzi o jednorazowe ograniczenie 50 litrów diesla lub benzyny oraz 25 l autogazu.

Benzyna poniżej 6 zł/l

Przy obecnych cenach paliw pozwala to często na najtańsze paliwo w okolicy. Już teraz nie brakuje miejsc w kraju, gdzie przykładowo benzyna kosztuje ok. 6,25 zł/l. Ze zniżką umożliwia to tankowanie poniżej 6 zł/l, od czego wielu kierowców mogło się odzwyczaić. Promocja potrwa zgodnie z deklaracją firmy Shell do 30 września 2022 r. Lista stacji biorących udział w akcji jest dostępna tutaj. Szczęśliwie jest to większość obiektów tej globalnej sieci w Polsce. Z racji najlepszych warunków promocji, w ostatnich dniach tego miesiąca można spodziewać się wzmożonego ruchu na stacjach Shell. Co jeszcze ważniejsze, nadal istnieją perspektywy do kolejnych obniżek cen paliw.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News