Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May wracają! Co oni znowu wykombinowali?

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May wracają! Co oni znowu wykombinowali?

Podaj dalej

Jeżeli stęskniliście się za kultowym trio Top Gear, obecnie tworzącym show The Grand Tour, to wygląda na to, że niebawem znów zobaczymy ich w akcji. Nowy odcinek specjalny jest już gotowy.

Te optymistyczne wieści ujawnił sam Jeremy Clarkson podczas transmitowanej na żywo w internecie rozmowy z pozostałymi prezenterami, Richardem Hammondem i Jamesem Mayem. Tak zwana „święta trójca” wsparła tym streamem charytatywną organizację The Felix Project, która zbiera i redystrybuuje nadwyżki żywności.

Prezenterzy The Grand Tour
fot. The Grand Tour

Co w nowym odcinku The Grand Tour?

Pandemia koronawirusa przerwała produkcję czwartego sezonu show. Na platformie Amazon Prime Video zdołano wyemitować tylko jeden odcinek, który był dostępny od 13 grudnia 2019 r. W epizodzie zatytułowanym „Seamen” Clarkson, Hammond i May nie wsiedli jednak do samochodów a przepłynęli łodziami deltę rzeki Mekong w Wietnamie. Odcinek zwrócił uwagę jak bardzo zmiany klimatu zmieniły to miejsce.

Kolejne odcinek specjalny nakręcono na Madagaskarze. Zdaniem Clarksona była to „cholernie dobra zabawa”. Jednocześnie „Jeeza” zauważył, że to „paskudne miejsce”, w którym udało im się zrobić piekielną historię. Trio w końcu wróciło za kierownice samochodów. W użyciu były takie maszyny jak Bentley Continental GT, Ford Focus i Caterham. Wszystkie z innej bajki, ale każdy przygotowany do terenowej przeprawy.

Kiedy nowy odcinek The Grand Tour?

Nie możemy się doczekać, aby go zobaczyć tak samo jak wy – powiedział o premierze nowego odcinka Jeremy Clarkson. Kontrowersyjny dziennikarz potwierdził, że Amazon Prime ma już gotowy materiał. – Jest skończony, nagrany, zmontowany, oceniony, gotowy do emisji. To ich [Amazona] decyzja, kiedy go wypuszczą – dodał.

Zapis wspomnianej rozmowy zobaczycie na wideo poniżej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News