Janusz i Grażyna uknuli podstępny plan na parkingu w Gdyni. Mogła tam jeszcze parawan rozstawić!

Janusz i Grażyna uknuli podstępny plan na parkingu w Gdyni. Mogła tam jeszcze parawan rozstawić!

Podaj dalej

Bitwa o miejsca parkingowe to jeden ze sportów narodowych Polaków. W tej konkurencji typowy Janusz i Grażyna nie mają sobie równych. O tym, jakie mają przebiegłe zagrywki, przekonuje niedawne nagranie z Gdyni. Widać, że dla tej ekipy to nie pierwszyzna.

Grażyna, ty biegnij, ja tu zagram na czas

Film użyty w nowej kompilacji kanału „Stop Cham” nagrano 20 lutego 2021 r. na Swerze Arki Gdynia. Znajduje się tam parking przy samym Bulwarze Nadmorskim, który w 2019 r. był strefą rajdowych pokazów podczas Verva Street Racing w Gdyni. Na co dzień też toczy się tam rywalizacja, ale miejsca na parkingu. Janusz i Grażyna, pokazują poniżej jak to robią profesjonaliści.

Na nagraniu (od 4:10) widzimy jak na wspomniany parking nagrywający podąża za Fordem C-Max. Jego kierowca zatrzymuje się widząc wyjeżdżające auto z jednego z miejsc. Jednak ku niezadowoleniu autora filmu, zanim zaparkuje, z C-Maxa wysiadają dwie osoby. Janusz w czerwonej kurtce zdaje się specjalnie grać na czas, aby Grażyna zdążyła się wygramolić i pobiec zaklepać kolejną miejscówkę.

Zabrakło tylko parawanu i ręcznika

Nagrywający zorientowali się, co tu jest grane, ale nie zdążyli wyprzedzić rozpędzonej Grażyny. Za autorami filmu sznur samochodów, ale kobieta wierzyła, że jej obecność wystarczy do rezerwacji miejsca dla kolejnego auta z jej „gangu”. Skoro jesteśmy przed plażą to szkoda, że jeszcze parawanu nie rozłożyła albo nie rzuciła ręcznika! Ostatecznie Grażyna pod presją odpuściła, ale nie omieszkała zwyzywać nagrywających od chamów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News