Jak to jest jechać z pijaną kobietą? Bryka tej babki zataczała się jak bąk niezdarnie smagany biczem

Jak to jest jechać z pijaną kobietą? Bryka tej babki zataczała się jak bąk niezdarnie smagany biczem

jak-to-jest-jechac-z-pijana-60-latka

Podaj dalej

Pijani kierowcy to plaga dróg całego świata, choć w największym stopniu dotknięta jest tym Rosja. Tam piją wszyscy, nawet 60-letnie babcie, które potem wsiadają za kółko. Jednak z tak konkretnie nabzdryngolonych babuleniek nie dotarła tym razem do celu.

Onboardy z pijaną babcią

Popularność wideorejestratorów w Rosji jest tak duża, że nie dziwi fakt, iż jeden wypadek często można obejrzeć z kilku ujęć. Tak też było i 20 września, gdy pijana 60-latka wybrała się trasą europejską E22 łączącą Iżewsk z Wotkińskiem. Na 41. kilometrze pani już tak się zataczała, że w końcu przyłożyła w ciężarówkę marki GAZ na przeciwległym pasie ruchu.

Na nagraniu powyżej widać materiał zabezpieczony z jej wideorejestratora. To szokujący widok, który udowadnia jak wygląda przejażdżka z mocno pijanym kierowcą. Na kolejnym ujęciu (od 0:24) widzimy zdarzenie z oddali oraz auto, które jechało bezpośrednio za Fordem Focusem nawalonej babci. Z kolei jego film zaczyna się od 0:47 i tam widać jak zamaszyście zataczała się 60-latka.

Piłeś? Nie jedź

Sprawczyni wypadku szczęśliwie przeżyła, ale z obrażeniami trafiła do szpitala. Takie nagrania powinny być przestrogą przed wsiadaniem za kółko po alkoholu. W stanie upojenia przeświadczenie o pełnej kontroli nad autem jest tylko złudzeniem. Prowadzenie auta wymaga stuprocentowej koncentracji, bo w przeciwnym razie można skończyć podobnie jak 60-latka lub gorzej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News