Jak on to przeżył?! Mercedes spadł z wiaduktu w centrum Los Angeles i stanął w ogniu. Wszystko nagrała kamera

Jak on to przeżył?! Mercedes spadł z wiaduktu w centrum Los Angeles i stanął w ogniu. Wszystko nagrała kamera

Podaj dalej

Wideorejestratory sprawiają, że do sieci trafiają nagrania historii, w które nikt by nie uwierzył bez ich zobaczenia. Do takich akcji można zaliczyć niedawną akcję z centrum Los Angeles, gdzie Mercedes spektakularnie spadł z wiaduktu. Auto momentalnie stanęło w płomieniach.

Samochód skoczył z wiaduktu

Do zdarzenia doszło 21 stycznia 2021 r. późnym wieczorem. Nagrywający podróżował przez drogą szybkiego ruchu przez śródmieście LA i nagle przeżył szok, bowiem zobaczył coś przerażającego. Z wiaduktu nad nim samochód marki Mercedes przebił barierkę, a następnie poleciał w dół. Pojazd miał twarde lądowanie, ponieważ zaliczył je w palmach. Auto natychmiast zajęło się ogniem.

Niesamowite nagranie z tego zdarzenia można zobaczyć na wideo powyżej. Dzięki świadkom oraz szybkiemu przyjazdowi strażaków poszkodowany mężczyzna został w porę wyjęty z auta. Miał zapięte pasy bezpieczeństwa, co zapewne pozwoliło mu nie zginąć na miejscu. W stanie ciężkim został przewieziony do pobliskiego szpitala. Nie wiadomo jeszcze dlaczego doszło do wypadku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News