Internet pęka ze śmiechu przez gangsterkę z Punto. "Chyba wyszedł pachy przewietrzyć", "Widać, że instrybutory nosi"

Internet pęka ze śmiechu przez gangsterkę z Punto. "Chyba wyszedł pachy przewietrzyć", "Widać, że instrybutory nosi"

Podaj dalej

YouTube to nie tylko gigantyczna biblioteka filmów. To także największa na świecie loża szyderców. Ostatnio ofiarami internautów padli pseudo gangsterzy ze Szczecina, którzy podróżowali Fiatem Punto. Bekę pociśnięto zwłaszcza z pasażera.

Gangusy z Punto

Na kanale „Stop Cham” pojawiło się nagranie, którego akcja zaczęłą się na rondzie, a konkretnie Placu Szarych Szeregów. Nagrywający przymierzał się do zjazdu na prawy pas, aby zjechać w ul. Piłsudskiego, ale wtedy na rondo wepchnął mu się Fiat Punto. Okazało się, że gestykulacji zza szyby się nie skończy. Pseudo gangsterzy wyprzedzili autora filmu i zablokowali wjazd na kolejne rondo, Plac Odrodzenia.

Wtedy na pogadankę wyskoczył kierowca punciaka. Niczego nie słychać, ale z relacji autora wiemy, że pan nieco mu nawrzucał. W pewnym momencie z Fiata wyłoniła się gwiazda nagrania. Łysy mężczyzna, który swoją postawą chciał się wystylizować na wielkiego koksa. Stanął więc z nienaturalnie szeroko rozstawionymi rękami, zgrywając strongmana. Internauci, delikatnie ujmując, nie kupili tego i wyśmiali delikwentów.

Najlepsze komentarze

„Gansterka w punto? Trzymajcie mnie” skwitował jeden z komentujących. „Ten drugi to chyba wyszedł pachy przewietrzyć 🤣”, „Widać że instrybutory nosi ten drugi 😂” naigrywali się kolejni. Naśmiewania się z „łysego” nie było końca, bowiem padały i kolejne złośliwości jak „robił depilacje pach i piekło go trochę 🤣🤣”. Jak widać, zza ekranu urządzenia każdy pozwala sobie nieco na więcej niż w rzeczywistości. Jednak wszyscy pozerzy powinni mieć świadomość, że jeśli zostaną uwiecznieni, to Internet nie ma dla nich litości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News