Internet oszalał po zobaczeniu tego filmu! Kobieta wyszła bez szwanku ze zmiażdżonej przez ciężarówkę Hondy [WIDEO]

Internet oszalał po zobaczeniu tego filmu! Kobieta wyszła bez szwanku ze zmiażdżonej przez ciężarówkę Hondy [WIDEO]

Kobieta przeżyła zmiażdżenie przez ciężarówki

Podaj dalej

Samochody są dziś bezpieczniejsze niż kiedykolwiek, ale wciąż nie chronią przed każdym ryzykiem na drodze. Jednym z beznadziejnych typów sytuacji jest najechanie osobówki z tyłu przez ciężarówkę i wepchnięcie go pod poprzedzający pojazd ciężarowy. Jednak w Internecie pojawił się film, który pokazuje, że można przeżyć i w takiej sytuacji.

Kobieta nie miała szans tego przeżyć, a jednak

O cudzie może mówić pewna kobieta, która znalazła się między młotem a kowadłem na ulicy w chińskim Putian. Oczekując na zielone światło, nagle na jej Hondę Fit najechała masywna ciężarówka. Zdarzenie wyglądało przerażająco, bowiem jej maleńki hatchback został wepchnięty pod stojącą obok betoniarkę. Takie sytuacje zazwyczaj kończą się śmiercią, ale tu było zupełnie inaczej.

Jak można dostrzec na filmie powyżej, kobieta z Hondy nie tylko przeżyła, ale też nie doznała żadnego poważnego uszczerbku na zdrowiu. Ujęcia z miejsca zdarzenia pokazują, że poruszała się o własnych siłach. Jednak do wyjścia z auta konieczna była interwencja służb ratunkowych. Jak podały lokalne media, ani kierująca pojazdem kobieta, ani jej pasażer nie doznali poważnych obrażeń.

Dużo, dużo szczęścia

W tym przypadku można mówić o gigantycznym szczęściu. Honda nie wjechała centralnie w tył betoniarki, bowiem prawdopodobnie w ostatniej chwili kierująca próbowała odbić w lewo. Specyficzna konstrukcja tyłu betoniarki pozwoliła szczęśliwie przeżyć, choć zapewne do tragedii zabrakło centymetrów. Gdyby przed Hondą stał tir z naczepą, finał mógł być dużo poważniejszy. Nagranie przypomina jednocześnie jak ważny jest odpoczynek dla kierowców zawodowych, ponieważ to jego brak zapewne przyczynił się do tej groźnej sytuacji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News