GTA w Lubartowie! Znana osoba pomyliła odwagę z odważnikiem. Celował z karabinu do kierowców. Był też w Pepco [WIDEO]

GTA w Lubartowie! Znana osoba pomyliła odwagę z odważnikiem. Celował z karabinu do kierowców. Był też w Pepco [WIDEO]

GTA Lubartów

Podaj dalej

Szokujące sceny nagrano na ulicach Lubartowa w woj. lubelskim. Mężczyzna urządził sobie zabawę przypominającą sceny z popularnej serii gier GTA. Spacerował po mieście i celował m.in. do kierowców z przedmiotu wyglądającego jak karabin maszynowy.

Mężczyznę bawiącego się w prawdziwe GTA nagrał wideorejestratorem jeden z kierowców. Na ul. Jana Pawła II antybohater tej historii przekraczał jezdnię w niedozwolonym miejscu. Chcąc zatrzymać samochody wyciągnął przedmiot, przypominający karabin maszynowy. W pewnym momencie jegomość wykonał ruchy sugerujące przeładowanie broni, jakby zaraz miał zacząć strzelać.

Zobacz nagranie

Wygląda na to, że ten „gangster” jest dobrze znany lokalnej społeczności. „Kiedyś widziałam tego jegomościa na Szaniewskiego koło Groszka. Latał z giwerą i wrzeszczał” – skomentowała film jedna z osób. „Był w Pepco, celował w ludzi, obsługa nie reagowała. Widać, że to zabawka, ale syn się przestraszył bo, ten pan krzyczał. Niemiła sytuacja” – zrelacjonował jeden ze świadków.

Większość osób oczywiście zrobiła sobie szyderę z mężczyzny z zabawkową bronią, ale pojawiły się także niebezpieczne sugestie. Sugerowano, że w takiej sytuacji w obronie własnej można by było go celowo potrącić.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News