Elon Musk założył konto na Instagramie! Co on tam wrzuca?! Fani szefa Tesli będą zaskoczeni

Elon Musk założył konto na Instagramie! Co on tam wrzuca?! Fani szefa Tesli będą zaskoczeni

Elon Musk ma Instagrama

Podaj dalej

Prezes Tesli, Elon Musk to jeden z najpopularniejszych użytkowników Twittera (prawie 103 mln obserwujących). Jednak miliarder unika innych mediów społecznościowych, zwłaszcza Facebooka. Teraz 50-latke ujawnił, że ma konto na Instagramie, należącym do Meta Inc. (właściciela Facebooka). Ile osób go obserwuje i co tam wrzuca?

Co Elon Musk robi na Instagramie?

Elon Musk zwierzył się o swoim koncie na Instagramie w rozmowie z youtube’owym kanałem Full Send Podcast. „Mam tajne konto na Instagramie” – przyznał Elon Musk zapytany czy jest coś na rzeczy. Dopytywany o powody, miliarder stwierdził, że służy mu to jedynie do klikania linków i „innych rzeczy”. Zaprzeczył jednocześnie, aby trollował jakichś użytkowników.

Z racji tego, że jest to tajne konto, Elon Musk nie wrzuca tam żadnych treści. Szef Tesli sam jest jednak zaskoczony, że mimo to ma… 54 followersów. Co ciekawe, najbogatszy człowiek świata kiedyś używał Instagrama otwarcie, ale potem coś w nim pękło. „Złapałem się na robieniu wielu selfie i tego typu gówna i w końcu mnie tknęło »co jest, k****, z tobą?«, »Po co to robię?«. Polegało to na tym, aby zdobywać jeszcze więcej leajków i robić selfie” – wyznał Musk.

Co Elon Musk sądzi o Instagramie?

Oprócz tego dotarło do niego, że Instagram jest tym, co w amerykańskim slangu określa się mianem thirsty trap. Oznacza to publikowanie treści, którą mają zwrócić uwagę na daną osobę w kontekście seksualnym. Przykładem tego jest ciągłe publikowanie przez kobiety swoich selfie z głęboko odsłoniętym dekoltem. Tego typu fotografie zbierają najwięcej serduszek i tak to się nakręca.

Pełną wersję Full Send Podcast z Elonem Muskiem można obejrzeć w odtwarzaczu poniżej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News