Elon Musk robi parapetówkę pod Berlinem! Polacy też mogą się rejestrować na imprezę w nowej fabryce Tesli [FORMULARZ]

Elon Musk robi parapetówkę pod Berlinem! Polacy też mogą się rejestrować na imprezę w nowej fabryce Tesli [FORMULARZ]

Elon Musk zaprasza na parapetówkę

Podaj dalej

Pierwsza europejska fabryka Tesli w Gruenheide lada moment ruszy z wyczekiwaną produkcją elektrycznego SUV-a Model Y. Z tej okazji Elon Musk organizuje w sobotę, 9 października 2021 r. „parapetówkę” w Gigafactory Berlin. Każdy może się zarejestrować na imprezę, ale liczba miejsc jest ograniczona.

W programie jarmarku zaplanowano wycieczkę po – jak to określono – najnowocześniejszej fabryce samochodów elektrycznych na świecie. Uczestnicy zobaczą od kulis gigantyczny obiekt Gruenheide oraz będą mieli okazję przejechać się Teslą Model Y. Na miejscu będzie dostępny catering z foodtrucków, w tym wegański oraz wegetariański. Dla osób, które przyjadą pociągiem na stację Fangschleuse w Gruenheide, przewidziano busy dowożące na miejsce.

Kto może, a kto nie może wejść na imprezę?

Rejestracja na imprezę u Elona Muska odbywa się za pośrednictwem formularza TUTAJ. Nie jest to jednak żadna gwarancja uczestnictwa, bowiem pierwszeństwo będą mieli mieszkańcy Berlina oraz całej Brandenburgii. Na wąskiej liście krajów do wyboru jest m.in. Polska. Należy jednak pamiętać, że wstęp na imprezę mają tylko zaszczepieni przeciw COVID-19, ozdrowieńcy oraz posiadacze negatywnego testu na koronawirusa. Najlepiej potwierdzić to niemieckim certyfikatem 3G.

Elon Musk zaprasza na imprezę całe rodziny od godziny 10 rano do 19:00 wieczorem. Osoby poniżej 16 roku życia muszą przyjść z opiekunem. Zwierzęta nie będą wpuszczane na teren fabryki Tesli, a także ludzie z butelkami, jedzeniem lub jakąkolwiek bronią (zalicza się do nich scyzoryk). Jeżeli bilet uda się uzyskać osobie niepełnosprawnej na wózku, to musi pamiętać o tym, że jescze nie cały teren jest do tego przystosowany. Docelowo Gigafactory Berlin będzie w całości obiektem dostosowanym do potrzeb przemieszczania się niepełnosprawnych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News