Elon Musk oszalał z miłości! Jego nowa dziewczyna jest o 20 lat młodsza. "Teraz są już w monogamicznym związku"

Elon Musk oszalał z miłości! Jego nowa dziewczyna jest o 20 lat młodsza. "Teraz są już w monogamicznym związku"

Elon Musk ma nową dziewczynę

Podaj dalej

W grudniu ubiegłego roku Elon Musk ogłosił, że oficjalnie rozstał się z piosenkarką Grimes, ale okazuje się, że ma już nową partnerkę. Szef Tesli i SpaceX związał się z aktorką, która jest od niego o ponad 20 lat młodsza. Para została sfotografowana na lotnisku.

Ulotna miłość miliardera

Najbogatszy człowiek świata z niezwykłą łatwością pomnaża nie tylko majątek, ale też potomstwo i liczbę związków. Był wielokrotnie żonaty, najpierw z Justine Wilson (2000 r.). Pisarka urodziła Muskowi pięcioro dzieci. Pierwsze zmarło w wieku 10 tyg., potem z in vitro urodziły się dwojaczki i następnie trojaczki. Następnie twórca serwisu PayPal pierwszy raz ożenił się z aktorką Talulah Riley, z którą żenił i rozwodził się aż dwukrotnie w latach 2010-2014. W 2017 r. związał się na krótko z Amber Heard (była żona Johnny’ego Deppa). Od maja 2018 r. przez 3 lata Musk spotykał się z piosenkarką Grimes, która urodziła mu syna (nazywa się X AE A-XII). We wrześniu najbogatszy człowiek świata oświadczył, że są w „półseparacji”, a w grudniu wyznał, iż jest już singlem.

Kim jest nowa dziewczyna Elona Muska?

Partnerki urodziły mu łącznie 7 dzieci (1 niestety zmarło) i nie można wykluczyć, że 50-latek na tym poprzestanie. Szybko okazało się, że ma już kolejną wybrankę serca. Z ustaleń „Daily Mail” wynika, że nową dziewczyną Elona Muska jest australijska aktorka, Natasha Bassett. Z danych w sieci wynika, że ma 29 lat. Najbardziej znanym filmem, w którym zagrała jest „Ave, Cezar!” (2016). Na planie towarzyszyła takim gwiazdom Jak George Clooney czy Scarlett Johansson. Wkrótce pojawi się w nowej roli w filmie „Elvis” z Tomem Hanksem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natasha Bassett (@natashabassett)

Z informacji ujawnionych przez HollywoodLife dowiadujemy się, że Elon Musk i Natasha Bassett randkowali od miesięcy. „Teraz są już w monogamicznym związku” – zdradza źródło portalu. „Są bardzo zakochani w sobie i spędzają razem mnóstwo czasu” – dodaje. Podobno atrakcyjna 29-latka zdecydowała się na ten związek nie ze względu na to, że majątek Muska to 233,6 mld dolarów. Źródło zapewnia, że urzekł ją intelekt 50-latka. Plotki o związku potwierdzają zdjęcia, do których dotarło „Daily Mail”, które pokazują jak oboje wysiadają z prywatnego odrzutowca Muska na lotnisku w Los Angeles.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News