Elon Musk już tak nie wygląda! Szef Tesli dorwał maszynkę i zrobił sobie nową fryzurę. Jak on mógł się tak oszpecić? [ZDJĘCIE]

Elon Musk już tak nie wygląda! Szef Tesli dorwał maszynkę i zrobił sobie nową fryzurę. Jak on mógł się tak oszpecić? [ZDJĘCIE]

Podaj dalej

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk udzielił wczoraj wywiadu przez wideokonferencję dla The Wall Street Journal. Poruszył w nim bardzo istotny problem, ale internauci nie mogli powstrzymać się od komentowania jego wyglądu. Miliarder pokazał się w nowej fryzurze, która wywołała nieco kontrowersji.

Miało być na poważnie

Wydawało się, że ta rozmowa może nieść ze sobą tylko poważne komentarze. Elon Musk mówił bowiem o problemie kurczowego trzymania się regulacji, które hamują wprowadzanie innowacji. Twórca Tesli oraz SpaceX wyraził pogląd, że przepisy nie powinny być nieśmiertelne. Biurokracja i odrealnione przepisy w jego ocenie „utwardzają tętnice cywilizacji”.

Giga Berlin render

Zaznaczył jednocześnie, że nie jest to jedynie problem Stanów Zjednoczonych, choć oczekiwałby od ameryakńskiego rządu bardziej bezkompromisowego podejścia do innowacji. Nawarstwienie się zbędnych przepisów i procedur dało się we znaki 50-latkowi także w Niemczech. W Gruenheide pod Berlinem powstaje tam pierwsza europejska fabryka Tesli, która wciąż nie ma ostatecznego zezwolenia na budowę.

Jak wygląda teraz Elon Musk?

Być może w sieci rozgorzałaby większa dyskusja na ten temat, gdyby nie to, jak Elon Musk wyglądał. Najbogatszy człowiek świata usiadł przed kamerą w fabryce Tesli z wygolonymi bokami. Na górze pozostawił względnie długie, raczej nieuczesane włosy. W takiej stylizacji Elona Muska nikt jeszcze nie widział i nie wszystkim nowy fryz przypadł do gustu.

Nie brakowało oczywiście pozytywnych opinii. Pod jednym z tweetów, Elon Musk przyznał, że… obciął się sam. W efekcie kilku internautów zauważyło, że przypomina im to stylówę Kim Dzong Una, dyktatora Korei Północnej. Jeden z youtuberów wymyślił nawet nowy przydomek dla miliardera, „Kim Jong Musk”. „Wszyscy popełniamy błędy brachu” – skwitował inny internauta. Jedno jest pewne – będą z tego memy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News