Dziewczyny na ciebie nie lecą? Może wypróbuj perfumy o zapachu... nowego samochodu

Dziewczyny na ciebie nie lecą? Może wypróbuj perfumy o zapachu... nowego samochodu

maxresdefault (12)

Podaj dalej

Mówi się, że dziewczynę łatwiej poderwać mając fajny, nowy samochód. Na rynku pojawiła się zatem alternatywa dla tych, których nie stać na świeże cacko z salonu.

Brytyjska firma Auto Trader postanowiła wypuścić linię perfum Eau De New Car. Tak, to zapach nowego samochodu. Nie, nie jest to kosmetyk do wypsikania wnętrza samochodu. To zapach dla mężczyzn.

Nie da się ukryć, że zapach świeżej skóry i klejów używanych w samochodach jest w pewnym sensie uzależniający. Auto Trader uznał, że mężczyźni mogliby chcieć mieć ten „zapach sukcesu” także poza kabiną pojazdu. Na sobie.

Czy zapach nowego auta pozwoli ci odnieść sukces? Czy dzięki temu będą lecieć na ciebie dziewczyny? Choć brzmi to abstrakcyjnie, ciekawe jak rynek przyjmie ten nowy zapach i czy wywoła rewolucję na rynku kosmetyków.

Buteleczka (50 ml) perfum zawierający nutę delikatnej skóry i twardego wosku oferowany jest wyłącznie przez Auto Trader w cenie 175 funtów. Około 845 złotych, na tyle wyceniono „zapach sukcesu”. Tanio nie jest, ale to i tak bardziej przystępnie niż nowa fura.

Obecnie produkt nie jest dostępny w sprzedaży międzynarodowej. Można go nabyć jedynie na terenie Wielkiej Brytanii. Jeśli ktoś z mieszkających na wyspach skusi się na ten produkt, koniecznie dajcie znać, czy zapach przyniósł jakieś efekty!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News