Ta dziewczyna na stacji wywinęła taki numer, że ludzie sięgali po telefony. To nie do wiary, jak postanowiła ogarnąć temat

Ta dziewczyna na stacji wywinęła taki numer, że ludzie sięgali po telefony. To nie do wiary, jak postanowiła ogarnąć temat

Podaj dalej

W dzisiejszych czasach, gdy dziewczyna na stacji zaparkuje po niewłaściwej stronie dystrybutora, warto wyciągnąć telefon. W coraz większej liczbie przypadków można liczyć na nagraniu hitu internetu. Nie inaczej było i tym razem.

Do rozkosznej sytuacji doszło na stacji sieci Weigel’s w amerykańskim Newport (stan Tennessee). Kobieta, która zajechała swoją Toyotą Avalon zorientowała się, że wlew paliwa ma po przeciwnej stronie niż dystrybutor. Żeby zatankować benzynę nie zamierzała przeciągać wąż z pistoletem na drugą stronę auta. Przeparkowanie słynącego z niezawodności sedana także nie wchodziło w grę.

Potrzeba matką wynalazków

I hope this counts….Perfect example of work harder not smarter. from r/IdiotsInCars

Wtedy zgrabna dziewczyna postanowiła otworzyć bagażnik a stamtąd wyciągnęła baniak na rezerwę. Z wykorzystaniem tego przedmiotu na raty zaczęła zalewać bak swojej Toyoty. Zaradną dziewczynę sfilmował jeden ze świadków zdarzenia, który był pod wrażeniem skomplikowanego planu kobiety na zatankowanie. Może i w tym sposobie było trochę zachodu, ale trzeba przyznać, że był on skuteczny.

Takich historii jest więcej

Jeśli myślisz, że wpadki na stacji w wykonaniu kobiet to rzadkość, to zdecydowanie powinniście poznać kilka innych historii. Jedną z najgrubszych koniecznie zobaczcie TUTAJ.

Piękna dziewczyna na stacji paliw odwaliła kompromitację roku próbując nalać diesla. Ludzie nie wytrzymali ze śmiechu

Dwie kobiety próbowały zatankować Subaru Impreza. To był chaos jak w damskiej torebce!

Ta lolitka dokonała absurdalnego wyczynu po zalaniu diesla. Jej psiapsióła udowadnia, że kobiety mają to w genach

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News