Dwie kobiety próbowały zatankować Subaru Impreza. To był chaos jak w damskiej torebce!

Dwie kobiety próbowały zatankować Subaru Impreza. To był chaos jak w damskiej torebce!

Podaj dalej

Wizyta na stacji paliw to tylko w teorii banalna, rutynowa czynność. Przekonuje o tym nagranie, na którym widać dwie kobiety, które w karkołomny sposób próbują zatankować Subaru Impreza w Rosji Uwaga, będzie dużo śmiechu!

Biednym zawsze wiatr w oczy

Z jakiegoś powodu właścicielka japońskiego samochodu nie mogła wziąć węża z pistoletem z dystrybutora, pod który podjechała. Wówczas zdecydowała się wziąć te z drugiej strony. Już to okazało się wyzwaniem, bowiem kobiecie poplątały się węże. W końcu jednak udało się to ogarnąć, ale to był dopiero początek.

Jak widać na wideo powyżej, ktoś widząc tę nieporadność zrezygnował z podjazdu pod dystrybtor. Szybko okazało się, że pistolet od benzyny ma za krótki wąż. Przejęła go zatem pasażerka Subaru, a pomysłodawczyni całego zamieszania przestawiła auto do przodu. No i sukces! Udało się wtknąć pistolet do wlewu, ale to koniec!

Zagadkowy licznik

Ku zaskoczeniu tankującej, dystrybutor niczego nie naliczał. Prawdopodobnie pomyślała, że nic nie leci. Wtedy zmieniła pistolet, a nagrywający nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Nic dziwnego, bycie takim nieogarem na stacji jest wręcz niewyobrażalne. Oprócz tego, że śmieszne, to również straszne!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News