Drastyczny spadek cen na niektórych stacjach paliw! Ten Diesel będzie tak tani bardzo krótko. Zobacz gdzie [LISTA]

Drastyczny spadek cen na niektórych stacjach paliw! Ten Diesel będzie tak tani bardzo krótko. Zobacz gdzie [LISTA]

Podaj dalej

W zaledwie rok średnia cena za benzynę i Diesel na stacjach potrafiła zmienić się nawet o 2 zł na litrze. Niestety te rekordowe wahania obecnie są w najgorszym momencie, bowiem na paliwo jest drogie i będzie jeszcze droższe. Jednak właśnie dziś, w czwartek, 18 marca wyjątkowo najlepszej jakości Diesel można zatankować dużo taniej. TUTAJ znajdziesz dokładną listę stacji z obniżką (po otworzeniu strony, przewiń na dół).

O ile taniej dziś ten Diesel?

Aktualne stawki za paliwo sprawiają, że dziś zwykłą benzynę lub Diesel kupujemy po niedawnej cenie paliw premium. Wielu kierowców lubi po nie sięgać, ponieważ zapewniają dłuższą żywotność silnika oraz poprawiają wydajność jednostki. Dla niektórych brzmi to nieprawdopodobnie, ale takimi właściwościami cieszy się Shell V-Power Diesel (TUTAJ poznasz szczegóły). Ten wzbogacony olej napędowy można dziś kupić z obniżką nawet kilkudziesięciu groszy na litrze.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Za tę wyjątkową promocję odpowiada specjalna akcja „wtorki i czwartki z Shell V-Power”. W tych dniach paliwa premium oferowane są bowiem w cenie paliw podstawowych. Przedwczoraj taniej można było tankować lepszą benzynę. Dziś w cenie zwykłego oleju napędowego można tankować Shell V-Power Diesel, bowiem to dla niego są zarezerwowane czwartki. Kto choć raz napoił jednostkę wysokoprężną tym paliwem, doskonale rozumie, że warto z tego skorzystać.

Technologia, nie magia

Wszystko dlatego, że kierowca odczuwa różnica już po pierwszym zatankowaniu uszlachetnionego paliwa. Shell V-Power Diesel posiada taką mieszankę, aby czyścić cały układ paliwowy, w tym elementy silnika, z osadów węglowych. To one odpowiadają za regularny spadek osiągów, dlatego wlewanie Shell V-Power Diesel sprawia, że przyrost mocy czuć od razu. Efektywne spalanie oleju napędowego pozostanie zresztą na dłużej, ponieważ mieszanka paliwowa zapobiega powstawaniu też nowych osadów.

Shell myjnia

Oczywiście można nie wierzyć w uzdrawiającą moc paliw premium, ale fakt jest taki, że do tych ze stacji Shell kierowcy powracają regularnie. Co trzeci klient tej sieci powraca do tankowania wzbogaconej benzyny lub Diesla. Zazwyczaj są to miłośnicy swoich samochodów, chcący zafundować im swego rodzaju spa. Kuracja paliwem premium wydłuża zużycie wielu elementów jednostki napędowej, znacząco wydłużając jej życie.

Lista stacji jest długa

Jeżeli ktoś chce spróbować jak jego „ropniak” zareaguje na Shell V-Power Diesel powinien znaleźć jedną ze stacji amerykańskiej sieci. W Polsce jest ich ponad 300, ale nie na wszystkich oferowane są oba paliwa premium. Dla pewności dobrze jest sprawdzić listę stacji TUTAJ (po kliknięciu przewinąć na dół lub wyszukać „Lista stacji objętych promocją (PDF, 114 kB)”. Mamy tam wyszczególnione wszystkie adresy oraz rodzaje paliw w dystrybutorach. Należy pamiętać, że potężna obniżka na Shell V-Power Diesel obowiązuje tylko w czwartki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News