Dramatyczny finał pościgu! Mniej szkoda uciekającego idioty, bardziej dwóch zabytkowych Mustangów

Dramatyczny finał pościgu! Mniej szkoda uciekającego idioty, bardziej dwóch zabytkowych Mustangów

Podaj dalej

W szokujący sposób zakończył się policyjny pościg w regionie Południowej Kalifornii. Uciekający kierowca pickupa stracił panowanie nad pojazdem i zdemolował dwa zabytkowe Fordy Mustangi. Do sieci trafiło nagranie z podjazdu pechowego właściciela klasycznych samochodów.

Jak doszło do wypadku?

Do zdarzenia doszło 5 listopada 2020 r. Nie są znane przyczyny pościgu, ale na filmie widać bezmyślnie uciekającego kierowcę pickupa. W pewnym momencie zbyt szybko próbował wjechać w ostry zakręt i jego maszyna wpadła w niekontrolowany poślizg. Po zawadzeniu o krawężnik pickup zaczął dachować demolując wszystko na swojej drodze.

Jak widać na filmie powyżej niestety uciekinier wleciał wprost w dwa przykryte samochody na podjeździe jednej z posesji. Niestety pod pokrowcami znajdowały się dwa wyjątkowe Fordy Mustangi. Jednym z nich był kabriolet z 1967 r., drugim coupe z 1964 r. Podobno były ubezpieczone.

Szkoda tylko Mustangów

Nie znamy skali zniszczeń zabytkowych pojazdów, ale na pewno był to przykry dzień dla wszystkich miłośników klasyków. Nawet mając pieniądze, dostęp do niektórych części bywa ograniczony. Z kolei stan sprawcy wypadku nie jest znany. Zresztą mało to kogokolwiek obchodzi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News