Dramatyczne nagranie ze stacji paliw! Mafiozo podpalił Porsche Cayenne z kobietą w środku podczas tankowania benzyny [WIDEO]

Dramatyczne nagranie ze stacji paliw! Mafiozo podpalił Porsche Cayenne z kobietą w środku podczas tankowania benzyny [WIDEO]

Mafiozo podpalił Porsche Cayenne z kobietą w środku

Podaj dalej

Niezwykle dramatyczną sytuację sfilmował kamery monitoringu na stacji paliw w chińskim Shenzhen. Zamaskowany mężczyzna podpalił Porsche Cayenne podczas tankowania. Okazało się, że w środku znajdowała się kobieta!

Wszystko działo się bardzo szybko

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło 16 grudnia o godzinie 15:00. Na filmie widać, jak mężczyzna ubrany w szarą kurtkę wyjmuje pistolet od benzyny podczas tankowania i oblewa nią karoserię. Chwilę potem używa zapalniczki i Porsche Cayenne staje w ogniu. Sprawca błyskawicznie ucieka z miejsca zdarzenia.

W momencie tego aktu śmiertelnie niebezpiecznego wandalizmu, wzorowo zachowali się świadkowie zdarzenia. Mężczyzna obserwujący postęp tankowania przy dystrybutorze natychmiast podbiegł do drzwi Porsche Cayenne. Obecna w środku kobieta szybko wybiegła z auta, a obsługa stacji sięgnęła po gaśnice.

O co chodziło?

Dzięki szybkim reakcjom nikomu nic się nie stało. Jak ustalił Daily Mail, sprawca pożaru został zatrzymany przez policję. Trwa śledztwo w sprawie tego incydentu, który wyglądał na mafijne zlecenie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News