Dramat kozaka w Alfie na autostradzie A4. Szybciutko zebrał karmę za cwaniakowanie i jakież to było piękne!

Dramat kozaka w Alfie na autostradzie A4. Szybciutko zebrał karmę za cwaniakowanie i jakież to było piękne!

Podaj dalej

Jazda na zderzaku to wyjątkowo ryzykowne zachowanie niektórych kierowców, którzy próbują w ten sposób zganiać wolniejszych ze swojego pasa. Oprócz tego, że łatwo podczas takiej akcji o stłuczkę, to czasem los bywa przewrotny dla takich cwaniaków. Przekonuje o tym przykład z autostrady A4.

Piruecik na A4

Do zdarzenia doszło na wyskości Krakowa, na nitce w kierunku Rzeszowa. Na filmie widać bardzo spieszącego się kierowcę Alfy Romeo. Dojazd do zderzaka innego uczestnika ruchu okazał się dużym błędem, bowiem podczas próby hamowania Alfa oczywiście się zepsuła. Awaria układu hamulcowego przy grubo ponad 100 km/godz. wyglądała niezwykle groźnie.

Pojazd wpadł w niekontrolowany poślizg. Szczęśliwie alfiarz nie uderzył w żaden inny samochód, a jedynie sam wylądował na barierce. To z pewnością kubeł zimnej wody, który być może pohamuje zapędy do takiej agresji drogowej. Wydaje się, że w tej sytuacji kierowcy Alfy nic się nie stało, za to jego maszyna, jak to w dowcipach, zapewne musiała dokończyć trasę… na lawecie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News