Diesel i benzyna są sprzedawane w mocno obniżonej cenie przez całą dobę! Polacy już mogą zapisać sobie te dni w kalendarzu

Diesel i benzyna są sprzedawane w mocno obniżonej cenie przez całą dobę! Polacy już mogą zapisać sobie te dni w kalendarzu

Benzyna 50 gr na litrze

Podaj dalej

Kierowcy w całej Polsce już rozgrzewają dłonie do odkręcenia korku wlewu paliwa. Znana i ceniona sieć stacji paliw ma obecnie znakomitą promocję na diesel i benzynę. W określone dni przez całą dobę można zatankować najwyższej jakości paliwa w mocno obniżonej cenie. Znamy już wszystkie szczegóły tej ogólnopolskiej akcji.

Na czym polega ta promocja?

Tańsze paliwo można zatankować na większości stacji Shell w Polsce. Ich dokładna lista jest dostępna TUTAJ, dlatego warto zweryfikować, gdzie znajduje się najbliższa stacja tej sieci. W każdy wtorek benzyna premium Shell V-Power 95 jest oferowana w cenie podstawowej. Natomiast co czwartek diesel premium Shell V-Power Diesel kosztuje tyle samo, co podstawowy olej napędowy.

Shell dystrybutor na stacji paliw

Takie są podstawowe zasady promocji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. We wspomniane dni będzie można przekonać się jak paliwo premium wpływa na nasz samochód. O ich znakomitym przełożeniu na wydajność, oszczędność i żywotność jednostki napędowej przekonuje się coraz więcej kierowców. Jak wykazały badania sieci Shell, już co trzeci klient stacji tankuje do swojego samochodu właśnie paliwa premium.

Co dają paliwa premium Shell V-Power?

Tą wyjątkową promocją są objęte paliwa premium o liczbie oktanowej 95 – Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Zawarte w nich uszlachetniające dodatki wpływają na poprawę mocy silnika i maksymalnie zwiększa wydajność paliwa. To właśnie dzięki nim można przywrócić własnemu autu dawny wigor i dłużej cieszyć się bezawaryjną jazdą.

Stacja Shell - Łódź

Dodatki uszlachetniające pomagają przede wszystkim oczyścić silnik i układ paliwowy ze szkodliwych osadów. Ich tworzenie się to naturalny proces przy ciągłym tankowaniu paliw podstawowych z dowolnej stacji. Z czasem nagromadzenie osadów wpływa na obniżenie mocy i gorsze spalanie. Specjalna mieszanka uszlachetniająca w paliwach Shell V-Power pomaga nie tylko w ich usuwaniu, ale i zabezpieczeniu przed powstawaniem nowych osadów. Dodatkowo paliwa premium od Shell wpływają na zmniejszenie tarcia w silniku, dzięki czemu wytworzona energia efektywniej napędza pojazd.

Szczegóły promocji oraz szczegóły paliw premium na stacjach Shell znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News